1.Mājasdarbs: Uzņēmuma iekšējās un ārējās vides analīze (Gatavs darbs pielikumā)

UZŅĒMUMA VAS “LATVIJAS PASTS“ IEKŠĒJĀS UN ĀRĒJĀS VIDES ANALĪZE

Uzdēvums:

1. Izvēlēties vienu reālu uzņēmumu;2. Īsi aprakstīt uzņēmumu, darbības jomu – galvenie raksturojošie faktori;3. Īsi aprakstīt uzņēmuma stratēģisko virzību;4.Detalizēti aprakstīt uzņēmuma ārējo vidi – ietekmējošos faktorus; definēt iespējas undraudus;5. Iespējami detalizēti aprakstīt uzņēmuma iekšējo vidi – ietekmējošos faktorus, sasaisti arārējās vides elementiem; definēt stiprās un vājās puses.6. Aprakstīt secinājumus un viedokli par uzņēmumu.7. Sniegt 1-2 ieteikumus ( fokusa jomas, riski, attīstības iespējas utt.) uzņēmumam balstotiesuz veikto analīzi.8. Norādīt izmantotos avotus un pētījuma / analīzes metodesNB!· Nav nepieciešams aprakstīt teoriju.·  Analīzes veikšanai var izmantot ne tikai PESTEL, SVID analīzes metodes, bet arī citas pēcieskatiem un nepieciešamības (VRIO, Gap analysis etc.).Jāpiedāvā 2 ieteikumi balstoties uz ārējās vides analīzi un 2 ieteikumi balstoties un iekšējās videsanalīzi.

La...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.