1.semestra pastāvīgais darbs 2 „ Renesanses un baroka laika studijas” (Gatavs darbs pielikumā)

Tēma: Renesanses un baroka stila studijas. Kādu estētisku un emocionālupārdzīvojumu rada renesanses un baroka laika māksla?Mērķis: Iepazīties ar renesanses un baroka stilu estētiku un radīt tā laikastilu gleznu fragmentu kopijas, lai saprastu, kādu estētisku un emocionālupārdzīvojumu rada renesanses un baroka laika māksla.Uzdevums: Izanalizēt renesanses un baroka laika mākslas tendences unpazīmes un veidot gleznojumu, lai saprastu tā laika estētisko un emocionāloskaistumu.

Veidot domu karti par renesanses un baroka laika mākslu.Domu kartes vidū liec abus laikus (Baroks un Renesanse) unapskati laiku atšķirības un kopīgās pazīmes. (10 punkti);

Atrodi tā laika vienu sev tīkamu mākslas gleznu, aplūko to.Domās veido izgriezumu vienas gleznas fragmentam(priekšmetam, kurš pievērsa pirmo uzmanību un tavuprātizceļas darbā) un to papielinot uz A4 formāla uzglezno. ( 20punkti);Piemēram:

Baroks: Mikelandželo Merisi da Karavadžo, klusā daba

Uzraksti 5 atziņas par šī mēneša tēmu ( 5 ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.