Apraksts, ko redzu, ko dzirdu, ko uzzinu par uzdevumu

Uzdevums: iepazīties ar skolas darbību reglamentējošiem normatīvajiem dokumentiem
Apraksts, ko redzu, ko dzirdu, ko uzzinu par uzdevumu:
Iepazīstoties ar informāciju, kas saistīta ar izglītības sistēmu Latvijā, uzzināju par pamatprincipiem, kuri tiek izmantoti tajā, par valstī noteiktajām normām un noteikumiem, kas attiecas gan tieši, gan netieši uz izglītības iegūšanu Latvijā – gan no izglītības iestādes, gan pedagoga, gan arī apmācāmās personas viedokļa (to pienākumus, tiesības, veicamos uzdevumus, sasniedzamos mērķus u.tml.).
Detālāk apzinot izglītības sistēmu reglamentējošo likumdošanas bāzi, tika apjausts, ka tā ir salīdzinoši plaša – ir aspekti, kas tiek definēti salīdzinoši vispārīgi (piemēram, likumdošanā ir noteikts izglītības sistēmas sasniedzamie mērķi, uzdevumi, bet ne vienmēr ir noteikts kādā veidā to sasniegt, tas ir, metodika, paņēmieni..), kā arī diezgan specifiski noteikumi (piemēram, noteikumi un prasības speciālām pirmsskolas izglītības iestādēm).
Rīgas 89.vidusskolā...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.