3-4 GADUS VECU BĒRNU RADOŠUMA SEKMĒŠANA MŪZIKĀLAJĀS ROTAĻĀS

LATVIJAS UNIVERSITĀTE
PEDAGOĢIJA, PSIHOLOĢIJAS UN MĀKSLAS FAKULTĀTE
PIRMSSKOLAS UN SĀKUMIZGLĪTĪBAS NODAĻA
3-4 GADUS VECU BĒRNU RADOŠUMA SEKMĒŠANA MŪZIKĀLAJĀS ROTAĻĀS
KVALIFIKĀCIJAS DARBS
RĪGA
2020
ANOTĀCIJA
Studiju darba tēma ir: “3-4 gadus vecu bērnu radošuma sekmēšana muzikālajās rotaļās”. Darba autores izvēlētā studiju darba tēma aktualizē maz pētītu jautājumu – radošuma veicināšana jaunākā pirmsskolas vecuma bērniem muzikālajās rotaļās, kā mūsdienīgas izglītības pamatuzdevums. Šajā darbā bērna muzikālās un radošās spējas tiek uzskatītas par vissvarīgāko un nepieciešamo viņa muzikālās un radošās attīstības sastāvdaļu.
Darbs sastāv no: ievada, 3 nodaļām, secinājumiem, izmantoto avotu un literatūras saraksta, un pielikumiem.
Mērķis: teorētiski analizēt un praktiski pētīt 3 – 4 gadīgu bērnu radošuma sekmēšanu muzikālās rotaļās.
Teorētiskajā daļā tiek analizēts radošuma jēdziens, muzikālās rotaļas raksturojums un to iteekmi uz radošām spējām, pam...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.