3 gadīgo bērnu sociālo prasmju sekmēšana kultūras izpratnes un pašizpausmes jomas nodarbībās pirmskolā

LATVIJAS UNIVERSITĀTE
Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte
Nepilna laika studijas
1. līmeņa profesionālā studiju programma
“Pirmsskolas izglītības skolotājs”
3. kurss
kvalifikācijas darbs
3 gadīgo bērnu sociālo prasmju sekmēšana kultūras izpratnes un pašizpausmes jomas nodarbībās pirmskolā
CĒSIS
2021
Anotācija
Kvalifikācijas darbs izstrādāts par tematu „3 gadīgo bērnu sociālo prasmju sekmēšana kultūras izpratnes un pašizpausmes jomas nodarbībās pirmsskolā”.
Pētījuma aktualitāte balstās uz izglītības satura izmaiņām sakarā ar Skola 2030 un nepieciešamību sekmēt bērnu sociālas prasmes pilnveidojot mācību programmu kultūras izpratnes un pašizpausmes jomā.
Pētījuma mērķis: ar teorētisko un empīrisko metožu palīdzību pētīt vidējās pirmsskolas vecuma bērnu sociālo prasmju sekmēšanu pirmsskolā.
Kvalifikācijas darbs sastāv no divām daļām: teorētiskās un empīriskās. Teorētiskajā daļā tiek izvērtēti sociālo prasmju teorētiskos aspektus, 3-4 gadīgo bērnu vecumposma sekmēšanas raksturoju...

Citi darbi šajā kategorijā

2082BE931-8-AU EXAM (Finished work attached)

QUESTION ONE Critically assess the implications of decision-making theory for the making of strategic decisions. Illustrate your answer by discussing the decision-making processes in real-world

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.