4. pārbaudes darbs

Gatavojoties darbam, Jums jāizmanto vai nu grāmata NR1( 58. -76. un 122.- 152.lpp.) vai grāmata NR2 (64.-71., 112.- 147. lpp.)
Darbs jāaizsūta skolotājai -
4. pārbaudes darbs
1. Īsi raksturot nosauktās personības! ( 9 punkti )

Personība
Personības nozīme, veikums

Kārlis Ulmanis
bija politiķis, viens no Latvijas valsts izveidotājiem, pirmais Latvijas Pagaidu valdības vadītājs un vairākkārtējs Latvijas Ministru prezidents.

Jānis Čakste
bija pirmais Latvijas Valsts prezidents, viens no Latvijas autonomijas programmas izstrādātājiem.

Pēteris Stučka
bija jurists un politiķis, viens no Jaunās strāvas līderiem, vairāku sociālistu un komunistu preses izdevumu redaktors. Latvijas Sociālistiskās Padomju Republikas valdības vadītājs, PSRSAugstākās tiesas priekšsēdētājs.

Andrievs Niedra
bija latviešu mācītājs, sabiedriskais darbinieks, politiķis, rakstnieks, vadīja provācisko valdību Latvijā.

Ridigers fon der Golcs
bija Vācijas impērijas virsnieks, grāfs, 1919. gadā Austrumprūsijas ro...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Manas darba iespējas 21.gadsimtā Eseja

Manas darba iespējas 21.gadsimtā Darbs! Kas slēpjas aiz šī vārda? Darbs ir pamats cilvēka dzīvei, izdzīvošanai un labklājībai. Pasaulē nekas nenāk tā pat vien. Iztiku

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.