4.variants 280704

4.variants
1.) Cik g KOH satur 1 litrs 30% šķīduma, kura q=1,286 g/cm3 (1)
1,286 g/cm3=1286g/l
m(šķīduma)=q*V=1286*1=1286g
m(KOH)= m(šķīduma)*w=1286*0,3=385,8 g
2.) Cik g H3PO4 satur 600 ml 0,12 molārs šķīdums? (1)
n=c*V=0,12*0,6=0,072 mol
M(H3PO4)=1*3+31+16*4=98 g/mol
m=0,072*98=7,056g
3.) Cik ml ūdens un cik g Na2CO3*10H2O jāņem, lai pagatavotu 300 g 10% Na2CO3 šķīdumu? (1)
m(Na2CO3)=w*m(šķīduma)=0,1*300=30g
m(H2O)=300-30=270g=270ml
4.) Cik ml ūdens jāpievieno 500 ml 40% H2SO4 šķīduma (q = 1,303 g/cm3), lai iegūtu 25% H2SO4 šķīduma? (2)
m(šķīduma)=q*V=1303*0,5=651,5g
m(H2SO4)=w* m(šķīduma)=0,4*651,5=260,6g
m(šķīduma2)=m(H2SO4)/w=260,6/0,25=1042,4g
m=1042,4-651,5=390,9g=390,9ml
ūdenim g̴≈ml
5.) Cik ml 34% H2SO4 šķīduma (q=1,252 g/cm3) nepieciešams, lai pagatavotu 500 ml 12% (q=1,08 g/cm3) H2SO4 šķīdumu? (3)
m(šķīduma2)=q*V=1080*0,5=540g
m(H2SO4)= m(šķīduma2)*w=540*0,12=64,8g
m(šķīduma1)= m(H2SO4)/w=64,8/0,34=190,6g
V= m(šķīduma1)/q=190,6/1252=0,152 l=152 ml
6.) Titrējot Fe2+ jonus, ka...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Kā veido vietas plānu?

Izvēlētais jautājums: Lasa, raksta 3 un 4 ciparu skaitļus, kas radīsies, mērot garumu un izsakot to centimetros. Uzdevumu izstrāde pēc B. Blūma taksonomijas Līmeņi Uzdevumi

“Šūšana” 1.-3. klase

1.uzd. 2.4. Kā šuj ar rokām un dažādi rotā ar vītām, pītām aukliņām un tamborētām pīnītēm izstrādājumu? (20 stundas) Idejas: https://www.pinterest.com/pin/585116176578283787/ https://www.pinterest.com/pin/350506783481875737/ https://www.pinterest.com/pin/468937379943472225/ https://www.pinterest.com/pin/425801339767724735/ https://www.pinterest.com/pin/21814379432959577/

STUNDAS PLĀNS LATVIEŠU VALODĀ

Klase: 1.klase Mācību tēma: Pirmsābeces periods (septembra 1. nedēļa) Stundas tēma: Klausītprasme-iepazīšanās (pirmā mācību stunda) Stundas mērķis (sasniedzamais rezultāts): Novērtēt jau esošās skolēnu klausīšanās un

Matem.122G (Gatavs darbs pielikumā)

4.uzdevums (16punkti) Aplūkojot zīmējumus, nosauc un uzzīmē daudzstūri, kas rodas taisnu prizmu vai piramīdu šķeļot ar plakni (4. zīm. dota četrstūra piramīda). Pamato, kāda figūra

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.