5. pārbaudes darbs, kulturologija, 12 klase.

5. pārbaudes darbs
1. Nosaukt valstis, kuras bija galvenās pretinieces 2. Pasaules karā. Nosaukt 3 galvenās militārās operācijas vai kaujas šajā karā, pamatot, kāpēc tām bija ļoti svarīga nozīme! (5 punkti)
- Karojošās valstis bija sadalījušās 2 frontēs- Ass valstis un Sabiedrotie. Ass valstu galvenie spēki bija Vācija, Itālija un Japāna un to satelītvalstis. Sabiedroto galvenie spēki bija Padomju Savienība, Apvienotā Karaliste un ASV. Sabiedroto pusē karoja arī Britu Sadraudzība, Polija, Francija, Beļģija, Ķīna, Nīderlande un citas valstis.
2. Kāda nozīme bija Molotova – Rībentropa paktam? ( 2 punkti)
-Tas bija neuzbrukšanas līgums starp Vāciju un PSRS par neuzbrukšanu viena otrai, taču līguma slepenie papildprotokoli liecināja par to, ka abas šīs lielvalstis savstarpēji sadalīja Austrumeiropu. Šī pakta sekas ir Vācijas un PSRS kopīgā agresija pret Polijas Republiku, aizsākot 2. Pasaules karu, kā arī Latvijas okupācija 1940.gadā.
3. Kāpēc 2. Pasaules kara laikā latvieši cīnījās gan Sa...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Bioloģija II semestra parbaudes darbs

Uzdevums (8 punkti) Tabulā pie katra nacionālā parka ieraksti tā izveidošanas gadu, īsumā izklāsti tā darbības pamatuzdevumus un norādi vismaz 5 aizsargājamas augu un dzīvnieku

Dizains un tehnoloģijas

Izveidot 1 radošo uzdevumu vienam, iekļaujot 2 caurviju prasmju pilnveidi, mācību tematam dizainā un tehnoloģijās 4.-6. klasē! Izstrādāt vērtēšanas kritērijus! (Grupa: Temats: Domu kartes izveide

Inovatīva pārvaldība un globālā konkurētspēja

1.uzdevums Laikposmā no 2007. gada līdz 2015. gadam Latvijā tika likvidēts monopols elektroenerģijas tirgū. Atlasi informāciju un uzraksti par būtiskākajām pārmaiņām elektroenerģijas tirgū un ieguvumiem

M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece

12.klase latviešu valoda 1.PD 2.semestrī Teksta izpratne, gramatika 1. Izlasi tekstu, veic prasītos uzdevumus! M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece (..) “OpenAI” radītā “čatbota”

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.