7. PĀRBAUDES DARBS EKONOMIKĀ 12. KLASEI ,,STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA”

7. PĀRBAUDES DARBS EKONOMIKĀ 12. KLASEI ,,STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA”
2.VARIANTS 

TESTS

1. Starpvalstu tirdzniecība notiek tāpēc, ka
a) lai būtu izdevīgi biznesmeņiem, b) valstīm vajag pārdot visas nekvalitatīvās preces, c)vienai valstij ir preces, kuru nav otrai, d) valstis ražo pārāk daudz preču.
2. Kura no situācijām raksturo pilnīgu ekonomisko integrāciju?
a)Latvijā tiek ieviests eiro, b)ES iegulda investīcijas Latvijā, c)Latvijas algu un cenu līmenis ir tāds kā ES, d)aug importa un eksporta apmēri.
3. Par ko raksta students referātā ,,Dempings”?
a)par fiskālo un monetāro politiku, b)par importu un eksportu, c)par starptautiskās tirdzniecības ierobežojumiem, d)par starptautiskajiem kontaktiem ekonomikā.
4. Deivids Rikardo un Ādams Smits uzstājās pret
a)Anglijas un Francijas ekonomiku, b) tirdzniecību bez kvotām un tarifiem, c) protekcionismu, d) relatīvās tirdzniecības priekšrocību.
5. Kurš ir absolūtās tirdzniecības priekšrocības piemērs?
a)Latvija izved koksni uz ārzemēm, b)Lat...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Bioloģija II semestra parbaudes darbs

Uzdevums (8 punkti) Tabulā pie katra nacionālā parka ieraksti tā izveidošanas gadu, īsumā izklāsti tā darbības pamatuzdevumus un norādi vismaz 5 aizsargājamas augu un dzīvnieku

Dizains un tehnoloģijas

Izveidot 1 radošo uzdevumu vienam, iekļaujot 2 caurviju prasmju pilnveidi, mācību tematam dizainā un tehnoloģijās 4.-6. klasē! Izstrādāt vērtēšanas kritērijus! (Grupa: Temats: Domu kartes izveide

Inovatīva pārvaldība un globālā konkurētspēja

1.uzdevums Laikposmā no 2007. gada līdz 2015. gadam Latvijā tika likvidēts monopols elektroenerģijas tirgū. Atlasi informāciju un uzraksti par būtiskākajām pārmaiņām elektroenerģijas tirgū un ieguvumiem

M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece

12.klase latviešu valoda 1.PD 2.semestrī Teksta izpratne, gramatika 1. Izlasi tekstu, veic prasītos uzdevumus! M3gana iet uz skolu Filozofs Artis Svece (..) “OpenAI” radītā “čatbota”

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.