7. PĀRBAUDES DARBS EKONOMIKĀ 12. KLASEI ,,STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA”

7. PĀRBAUDES DARBS EKONOMIKĀ 12. KLASEI ,,STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA”
2.VARIANTS 

TESTS

1. Starpvalstu tirdzniecība notiek tāpēc, ka
a) lai būtu izdevīgi biznesmeņiem, b) valstīm vajag pārdot visas nekvalitatīvās preces, c)vienai valstij ir preces, kuru nav otrai, d) valstis ražo pārāk daudz preču.
2. Kura no situācijām raksturo pilnīgu ekonomisko integrāciju?
a)Latvijā tiek ieviests eiro, b)ES iegulda investīcijas Latvijā, c)Latvijas algu un cenu līmenis ir tāds kā ES, d)aug importa un eksporta apmēri.
3. Par ko raksta students referātā ,,Dempings”?
a)par fiskālo un monetāro politiku, b)par importu un eksportu, c)par starptautiskās tirdzniecības ierobežojumiem, d)par starptautiskajiem kontaktiem ekonomikā.
4. Deivids Rikardo un Ādams Smits uzstājās pret
a)Anglijas un Francijas ekonomiku, b) tirdzniecību bez kvotām un tarifiem, c) protekcionismu, d) relatīvās tirdzniecības priekšrocību.
5. Kurš ir absolūtās tirdzniecības priekšrocības piemērs?
a)Latvija izved koksni uz ārzemēm, b)Lat...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.