7. PĀRBAUDES DARBS EKONOMIKĀ 12. KLASEI ,,STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA”

7. PĀRBAUDES DARBS EKONOMIKĀ 12. KLASEI ,,STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA”
2.VARIANTS 

TESTS

1. Starpvalstu tirdzniecība notiek tāpēc, ka
a) lai būtu izdevīgi biznesmeņiem, b) valstīm vajag pārdot visas nekvalitatīvās preces, c)vienai valstij ir preces, kuru nav otrai, d) valstis ražo pārāk daudz preču.
2. Kura no situācijām raksturo pilnīgu ekonomisko integrāciju?
a)Latvijā tiek ieviests eiro, b)ES iegulda investīcijas Latvijā, c)Latvijas algu un cenu līmenis ir tāds kā ES, d)aug importa un eksporta apmēri.
3. Par ko raksta students referātā ,,Dempings”?
a)par fiskālo un monetāro politiku, b)par importu un eksportu, c)par starptautiskās tirdzniecības ierobežojumiem, d)par starptautiskajiem kontaktiem ekonomikā.
4. Deivids Rikardo un Ādams Smits uzstājās pret
a)Anglijas un Francijas ekonomiku, b) tirdzniecību bez kvotām un tarifiem, c) protekcionismu, d) relatīvās tirdzniecības priekšrocību.
5. Kurš ir absolūtās tirdzniecības priekšrocības piemērs?
a)Latvija izved koksni uz ārzemēm, b)Lat...

Citi darbi šajā kategorijā

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS.

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS. Pastāvīgais darbs literatūrā 12.klasei Uzraksti, kuras I. Ziedoņa epifānijas esi izlasījis un formulē katras izlasītās epifānijas tematu! (5 p.) Mini būtiskākās atziņas,

Mājas uzdevums 0623202201

Mājas uzdevums Izstrādāt aptauju atbilstoši noteiktai problēmai. Izmantot dažādu jautājumu veidus. Sociālā problēma – emocionālā un fiziskā vardarbība skolās. Tiek aptaujāts tieši cilvēks, kas ir

Ķīmija 062022

  Uzdevums. Metāls Kālijs Alumīnijs Dzelzs Varš Zelts Siltumvadītājspēja(W/(mK)) 100 239 80 386 310 Elektrovadītspēja(secībā, sākot no labākās) 4. 3. 5. 1. 2. Cietība(Mosa skala)

“Bille” 29052022G (Atbildes pielikumā)

V. Belševicas autobiogrāfiskais romāns / filma Strādājiet pārī! Noskaties filmu “Bille”, izlasiet romāna fragmentus grāmatā 108.-118.lpp. un veiciet uzdevumus darba lapā, sniedzot izvērstas atbildes (1/2

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.