7. PĀRBAUDES DARBS EKONOMIKĀ 12. KLASEI ,,STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA”

7. PĀRBAUDES DARBS EKONOMIKĀ 12. KLASEI ,,STARPTAUTISKĀ TIRDZNIECĪBA”
2.VARIANTS 

TESTS

1. Starpvalstu tirdzniecība notiek tāpēc, ka
a) lai būtu izdevīgi biznesmeņiem, b) valstīm vajag pārdot visas nekvalitatīvās preces, c)vienai valstij ir preces, kuru nav otrai, d) valstis ražo pārāk daudz preču.
2. Kura no situācijām raksturo pilnīgu ekonomisko integrāciju?
a)Latvijā tiek ieviests eiro, b)ES iegulda investīcijas Latvijā, c)Latvijas algu un cenu līmenis ir tāds kā ES, d)aug importa un eksporta apmēri.
3. Par ko raksta students referātā ,,Dempings”?
a)par fiskālo un monetāro politiku, b)par importu un eksportu, c)par starptautiskās tirdzniecības ierobežojumiem, d)par starptautiskajiem kontaktiem ekonomikā.
4. Deivids Rikardo un Ādams Smits uzstājās pret
a)Anglijas un Francijas ekonomiku, b) tirdzniecību bez kvotām un tarifiem, c) protekcionismu, d) relatīvās tirdzniecības priekšrocību.
5. Kurš ir absolūtās tirdzniecības priekšrocības piemērs?
a)Latvija izved koksni uz ārzemēm, b)Lat...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.