Akcīzes nodokļa cigaretēm likmju izmaiņu ietekme uz patērētāju pirktspēju

SATURS
1. LATVIJAS NODOKĻU SISTĒMAS VISPĀRĪGS RAKSTUROJUMS UN PROBLĒMAS TAJĀ 5
2. AKCĪZES NODOKĻA UN TĀ IZMAIŅU RAKSTUROJUMS 12
2.1. Vispārīgs akcīzes nodokļa raksturojums 12
2.2. Nodokļa ieņēmumi un patēriņš 18
SECINĀJUMI UN PRIEKŠLIKUMI 25
IZMANTOTĀS LITERATŪRAS UN AVOTU SARAKSTS 27
IEVADS
Pašlaik Latvijā aktuālas ir dažāda veida problēmas nodokļu politikā, kas veicina kompetentās institūcijas meklēt iespējas tās novērst. Šajā kontekstā var norādīt uz Ministru kabineta rīkojumā Nr. 245 „Par Valsts nodokļu politikas pamatnostādnēm 2018.-2021.gadam”[1] izvirzītajiem mērķiem un prioritātēm. Svarīgi norādīt uz tajā definēto vidēja termiņa nodokļu reformas galveno plānoto virzienu - „atlikt UIN līdz brīdim, kad peļņa tiek sadalīta [..], samazināt IIN algota darba ienākumam, vienādot citu ienākuma veidu nodokļu likmes, kā arī integrēt solidaritātes nodokli valsts sociālās apdrošināšanas iemaksās. Lai mazinātu reformas negatīvo fiskālo ietekmi, plānots paaugstināt akcīzes nodokļa likmes, az...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

3parbaudes_darbs_komerctiesības (Gatavs darbs pielikumā)

Eksāmena uzdevums Atbildēt uz jautājumiem (ar piemēriem): Konkludentu darbības pielietošana komerciālas attiecībās? Kas ir „džentlmeņu vienošanās”? Kādas ir atšķirības starp autorlīgumu un “parastu” komerclīgumu? Izstrādāt (modelēt)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.