Alternatīvas investīcijas GF47

Saturs
Ievads 3
1. NODAĻA 5
1.1. Investīciju būtība 5
1.2. Investīciju veidi 8
2. NODAĻA 11
2.1. Alternatīvu investīciju būtība 11
2.2. Alternatīvu investīciju klasifikācija 12
3.NODAĻA 16
Alternatīvu investīciju analīze 16
Secinājumi un priekšlikumi 21
Izmantotā literatūra 23
Ievads
Bernards Baruhs ir teicis: „Jebkurš naudas ieguldījums ir saistīts ar noteiktu risku, un jebkuras investīcijas ir sava veida avantūra”.
Pie alternatīvajām investīcijām var pieskaitīt gan investīcijas hedžfondos, gan pastmarkās, zeltā, ekskluzīvos vīnos vai Rembranta gleznās. Ir pieņemts izdalīt pamatveidus, un tie būtu nekustamais īpašums (gan tiešās investīcijas ēkās, viesnīcās, zemes gabalos vai noliktavās, gan nekustamā īpašuma fondu daļas), ieguldījumi privātkapitālā.
Alternatīvās investīcijas guva plašu izplatību rietumos pēc krīzes, un tieši, 2000. gadā, kad tirgū valdīja augsta volatilitāte (statistiskais finanšu rādītājs, kas raksturo cenas mainību) un bija skaidri vērojama pazeminašanās tende...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.