Alternatīvās komunikācijas metodes Referāts

Dzīvē gadās kad bērniem var būt valodas vai runas traucējumi, kas būtiski ierobežo šo bērnu kumunikāciju ar apkārtējo sabiedrību. Šie bērni bieži nespēj izteikt pat savas primārās vajadzības, kas samazina viņu pašapziņu, rada nespēju saprast citu cilvēku teikto un pilnvērtīgi iekļauties sabiedrības dzīves procesos. Daļai no šiem bērniem ir nepieciešami papildus dažādi palīglīdzekļi, kas nodrošina bērna iespēju komunicēt ar apkārtējo pasauli. Šo problēmu risināšanā tiek izmantoti dažādi alternatīvās un augmentatīvās komunikācijas metožu veidi. (AAC Connection, tiešsaiste)
Apskatīsim zemāk piedāvātās alternatīvā un augmentatīvā termina skaidrojumus.
Alternatīvā un augmentatīvā komunikācija tiek lietota, lai varētu sazināties tie cilvēki, kuriem ir traucēta vai ierobežota iespēja saprasties ar runātas vai rakstītas valodas palīdzību. (Human Development Institute, 2013)
Alternatīvās un augmentatīvās komunikācijas termina skaidrojumus piedāvā arī Latvijas autori.
Alternatīvās un augmentatīv...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.