Alternatīvās komunikācijas metodes Referāts

Dzīvē gadās kad bērniem var būt valodas vai runas traucējumi, kas būtiski ierobežo šo bērnu kumunikāciju ar apkārtējo sabiedrību. Šie bērni bieži nespēj izteikt pat savas primārās vajadzības, kas samazina viņu pašapziņu, rada nespēju saprast citu cilvēku teikto un pilnvērtīgi iekļauties sabiedrības dzīves procesos. Daļai no šiem bērniem ir nepieciešami papildus dažādi palīglīdzekļi, kas nodrošina bērna iespēju komunicēt ar apkārtējo pasauli. Šo problēmu risināšanā tiek izmantoti dažādi alternatīvās un augmentatīvās komunikācijas metožu veidi. (AAC Connection, tiešsaiste)
Apskatīsim zemāk piedāvātās alternatīvā un augmentatīvā termina skaidrojumus.
Alternatīvā un augmentatīvā komunikācija tiek lietota, lai varētu sazināties tie cilvēki, kuriem ir traucēta vai ierobežota iespēja saprasties ar runātas vai rakstītas valodas palīdzību. (Human Development Institute, 2013)
Alternatīvās un augmentatīvās komunikācijas termina skaidrojumus piedāvā arī Latvijas autori.
Alternatīvās un augmentatīv...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.