Anketas par mācīšanās stilu analīze

Katrs sabiedrības loceklis ir individuāls un unikāls, tāpēc mums ir jāapzinās, ka katrs sabiedrības loceklis pasauli redz un uztver citādi, un katrs dzīves pieredzi apgūst tikai ar viņam raksturīgu mācīšanās stilu. Lai cilvēkam vieglāk un efektīvāk kaut ko iemācītu ir jāzina, kāds ir šī cilvēka mācīšanās stils.
Turpmāk analizējamā anketa ir izstrādāta pamatojoties uz Deivida A.Kolba metodiku, un šajā analīzē darba autore pētīs aptaujāto respondentu mācīšanās stilus un šo mācīšanās stilu īpatnības.
Anketa tika iedota desmit respondentiem.
Šajā apļveida diagrammā ir atspoguļots respondentu dzimums, kā redzams, aptauju aizpildīja septiņas sievietes un trīs vīrieši.
Kas attiecas uz respondentu vecumu, tad kā redzams no diagrammas, aptaujātie ir visai jauni cilvēki, vecuma robežās no divdesmit viena līdz divdesmit sešiem gadiem, tātad jaunākā respondenta un vecākā respondenta gadu starpība ir pieci gadi.
Kas attiecas uz aptaujāto respondentu izglītību, tad vairākums- deviņi respondenti- ir ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Argumentētā eseja “Dzīves mirkļi”

Ikviena cilvēka dzīves ceļā tiek piedzīvoti neskaitāmi mirkļi – prieki, bēdas, pārbaudījumi, uzvaras un sakāves mirkļi. Šie mirkļi var būt nelieli pārdzīvojumi vai lieli notikumi,

 Anglicismi latviešu valodā

Ievads Gan Satversme, gan augstākā līmeņa politikas plānošanas dokumentos ir uzsvērta latviešu valodas nozīme. Nacionālā attīstības plānā latviešu valoda tiek raksturota kā “būtisks resurss indivīda

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.