Anketas par mācīšanās stilu analīze

Katrs sabiedrības loceklis ir individuāls un unikāls, tāpēc mums ir jāapzinās, ka katrs sabiedrības loceklis pasauli redz un uztver citādi, un katrs dzīves pieredzi apgūst tikai ar viņam raksturīgu mācīšanās stilu. Lai cilvēkam vieglāk un efektīvāk kaut ko iemācītu ir jāzina, kāds ir šī cilvēka mācīšanās stils.
Turpmāk analizējamā anketa ir izstrādāta pamatojoties uz Deivida A.Kolba metodiku, un šajā analīzē darba autore pētīs aptaujāto respondentu mācīšanās stilus un šo mācīšanās stilu īpatnības.
Anketa tika iedota desmit respondentiem.
Šajā apļveida diagrammā ir atspoguļots respondentu dzimums, kā redzams, aptauju aizpildīja septiņas sievietes un trīs vīrieši.
Kas attiecas uz respondentu vecumu, tad kā redzams no diagrammas, aptaujātie ir visai jauni cilvēki, vecuma robežās no divdesmit viena līdz divdesmit sešiem gadiem, tātad jaunākā respondenta un vecākā respondenta gadu starpība ir pieci gadi.
Kas attiecas uz aptaujāto respondentu izglītību, tad vairākums- deviņi respondenti- ir ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Matem.122G (Gatavs darbs pielikumā)

4.uzdevums (16punkti) Aplūkojot zīmējumus, nosauc un uzzīmē daudzstūri, kas rodas taisnu prizmu vai piramīdu šķeļot ar plakni (4. zīm. dota četrstūra piramīda). Pamato, kāda figūra

VALSTS KONTROLES FUNKCIJAS UN STRUKTŪRA 

IEVADS Analizējot pašreiz aktuālās problēmas un grūtības, kas perspektīvā var izraisīt vēl komplicētākas un negatīvā skatījumā sarežģītākas komplikācijas, negācijas, secināms, ka 21.gs. Latvijas īpašie izaicinājumi

Uzturs un stress 16032023

Ievads Pētījuma aktualitāte Stresa ievainojumi ir traumu spektrs, kas ataino nesakritību starp kaula izturību un hronisku mehānisku slodzi, kam kauls tiek pakļauts. Šī nesakritība var

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.