Argumentēšana un taktika strīdos

IEVADS

Darba autors izvēlējās šo tēmu, lai izpētītu, kā darba vietās notiek konfliktu pārvalde, kā tiek risinātas dažādu konfliktu situācijas, vai vadība tajos iesaistās un mērķtiecīgi atrisina. Darba autoram ir darba pieredzē bijuši vairāki gadījumi, kad ir redzamas konfliktu situācijas un ne vienmēr tajās iesaistījās tiešā vai augstāka vadība. Tāpēc darba autors ar interesi izpētījusi, kā labam un veiksmīgam vadītājam būtu vēlams rīkoties attiecīgā konflikta situācijā, un kā vērst visu par labu, lai savstarpējās attiecības nepasliktinātos, bet gan uzlabotu uzņēmuma darbību un iekšējo atmosfēru darba vietā.

Nevajadzētu baidīties no strīdiem un mēģināt izvairīties no tiem ar jebkādiem veidiem. Tas jo īpaši attiecas uz zinātniskajām diskusijām: zinātnes garam prasa detalizētu objektīvu analīzi attiecībā uz jebkuru objektu un izslēdz nekritisku pieņemšanu. Zinātnē nav rīkoties analogo par nevainīguma prezumpciju - zinātniekam jābūt gatavam būt kritiskai izpratnei par tās rezult...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.