Argumentētā eseja “Kas ir inovācija?”

Pašlaik inovācijas ir aktīvi sasaista visās sabiedrības jomās. Mūsdienu pasauli nav iespējams iedomāties bez inovācijām, kas jau ir notikuši un kļuvuši par ierastu, un bez nākotnes, kas veicina tālāku attīstību. Lielākā daļa zinātnieku piekrīt, ka inovācijas ir kļuvušas par galveno ekonomiskās un sociālās attīstības virzītājspēku. Inovācijas ir novedušas pasaules sabiedrību pie jaunas, augstākas attīstības pakāpes.
“Inovācijas” jēdziens tiek izmantots gandrīz visās jomās, tas ir sarunu temats gan mājsaimniecībā, gan profesionālajā līmenī, ieskaitot valstu vadītāju, starptautisko organizāciju utt. līmenī. Ar inovācijas palīdzību var saprast inovācijas gala rezultātu, kas ir iemiesots tirgū laista jauna vai uzlabota produkta veidā, jauns vai uzlabots tehnoloģiskais process, ko izmanto praksē, jauna pieeja sociālajām problēmām u.c.
Principā terminu “inovācijas” var interpretēt dažādi, tam ir bezgalīgs skaits formulējumu un definīciju. Izanalizējot vairākas definīcijas var secināt, ka ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.