Ārkārtas situācija Rojas ostā.

Satura rādītājs
Problēmas identifikācija 3
Prognozējamā notikuma attīstība 9
Informācija iedzīvotājiem plašsaziņas līdzekļos 16
Piedāvātais risinājums 18
Secinājumi 22
Izmantotā literatūra 23
Problēmas identifikācija
Tiesību aizsar­dzības iestādēm viens no svarīgākajiem uzdevumiem ir sabiedriskās kārtības un drošības garantēšana, personu un viņu likumīgo darbību aizsardzība pret varbūtējiem draudiem un uzbrukumiem. Šajā sadaļā būtu jāskata Rojas ostas šo iespēju izmantošana. Tā kā Rojas osta atvērta kuģiem no Baltijas jūras, tad svarīgs jautājums ir skatāms kā kuģošanas drošības nodrošināšana un kuģu droša stāvēšana ostā, kas ir viens no vissvarīgākajiem aspektiem jūras transportā, jo no tās atkarīga gan kuģu apkalpju, gan pasažieru drošība un dzīvība, kā arī kuģu kravas un jūras vides saglabāšana un ostu iekārtu aizsardzība, un apkārtējo ēku un cilvēku drošība.
Likumā noteikta atruna, ka “trauksmi var celt tikai sabiedrības interesēs”[1] rada problēmu saistībā ar tā definīcijas pielie...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.