Ārvalstu investīcijas Latvijā G5F

Saturs
1. Investīcijas raksturojums 3
1.1. Investīcijas būtība 3
1.2. Investīciju veidi 4
1.3. Investīciju finansēšanas avoti 7
2. Investīcijas sadalījums 11
2.1. Eiropas Savienības fondu investīcijas 11
2.2. Citas investīciju plūsmas 13
Literatūras saraksts 17
Investīcijas raksturojums
Investīcijas būtība
Latvija ir jaunā valsts ar atvērtu ekonomiku, līdz ar to investīcijām, respektīvi, kapitāla ieplūdei ir būtiskā loma ekonomikas attīstībai, uzņēmējdarbības vides uzlabošanai un iedzīvotāju labklājības līmeņa celšanai. Investīcijas rada iekšzemes kopprodukta pieaugumu, tiek rādītas jaunas darba vietas, samazinās bezdarbs, palielinās ienākumi valsts budžetā.
Ar jēdzienu investīcijas cilvēkiem nākas saskarties bieži, jo medijos tiek atspoguļota informācija par jauno investoru piesaisti, uzkrātajām ārvalstu tiešajām investīcijām, investīciju vidi Latvijā.
Investīcijas ir indivīdu, uzņēmumu vai valdību izdevumi ar mērķi palielināt savu kapitālu. No individuālo ekonomisko subjektu viedokļa...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.