ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība, kā arī institūcijas tēls kopumā.

•Sniedzot atbildi, svarīgi, lai adresāts pilnvērtīgi saprastu vēstules saturu, tāpēc ir būtiski ievērot vienotus principus.

•Nepieciešams, lai vēstules rakstītājs un tās saņēmējs runātu «vienā valodā», saprastu viens otru. Šī iemesla dēļ jāizvairās no pārmērīgi oficiāla toņa, gariem teikumiem, šauri lietotiem speciāliem terminiem un vārdiem ar neskaidru nozīmi. Atbilde jāsniedz vienkāršā un saprotamā veidā, izmantojot lietišķus un skaidrus valodas līdzekļu.

•Vēstules izteiksmei jābūt precīzai, konkrētai un nepārprotamai. Vēstuli raksta literārā valodā, bez gramatiskām kļūdām, ievērojot lietišķo stilu.

•Lietišķajā stilā ir svarīga vārdu izvēle, teikuma uzbūve, tonis, kādā izteikta doma, teksta radītā noskaņa, lietišķā etiķete, teksta noformējums.

•Vēstuli ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Pilsoniskās līdzdalības iniciatīva

Aktualitāte Servisa suņu biedrība TEODORS ir neatsverams atbalsts neredzīgajiem un vājredzīgiem Latvijā, nodrošinot kvalitatīvus un apmācītus suņu pavadoņus. Šogad biedrība svin desmit gadu jubileju, un

SALDĒJUMA «POLS» ZĪMOLA ATTĪSTĪBA

Darba mērķis: saldējuma “Pols” zīmola attīstības izpēti un raksturojumu. Izvirzītie uzdevumi: 1.Raksturot mārketinga un zīmola stratēģijas teorētiskos aspektus; 2.Raksturot darba izmantotās pētījuma metodes; 3.Raksturos pētāmo

SALDUMI BEZ KOMPROMISIEM

Saldumi bez kompromisiem” kā konditoreja, radās    personīgās vēlmes veicināt veselīgu dzīvesveidu,      sākot  ar uztura pielāgošanu. Konstatējot trūkumus  veselīgās alternatīvās cukura saldumiem tirgū, dzimis vīzija piedāvāt

PATĒRĒTĀJU TIESĪBU PĀRKĀPUMI PUBLISKAJĀ TELPĀ

Pārkāpums: •Nepamatota izmantošana: Reklāmas veidotāji izmanto bērnu bildes vai video bez nepieciešamās un pienācīgas vecāku atļaujas. •Privātuma pārkāpums: Pārkāpuma pamatā ir bērnu privātuma un ģimenes

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.