Autora līguma tiesiskie pamati

Saturs
Ievads 2
1. Autora līguma tiesiskie pamati 3
2. Autora līguma puses 5
3. Autora līguma noslēgšana un realizēšana 6
4. Autoratlīdzība 9
5. Autora līguma pārkāpumi 11
Secinājumi 14
Izmantotas informācijas avotu saraksts 15
Ievads
Autora līgums un autortiesību aizsardzība ir svarīgs jautājums jebkuram autoram, ka vēlas savu darbu pasargāt un gūt no tā ienākumus normatīvajos aktos paredzētajā veidā, tāpēc svarīgi apzināties kādā tieši veidā šādas tiesības tiek pasargātas un reglamentētas.
Šī darba uzdevums ir apskatīta autora līguma būtību, tā noslēgšanas iespējas, kā arī precīzāk apskatīties kādas ir autora personiskās un mantiskās tiesības.
Ņemot vērā, ka autoratlīdzība ir viens no iedzīvotāju ienākumu veidiem, darbā tiek apskatīts arī autoratlīdzības legalizēšanas un administrēšanas kārtība no fiskālās perspektīvas, īpaši ņemot vērā faktu, ka 2022.gadā nodokļu reformas ir skarušas arī šo pozīciju. Tāpēc darba autors darbā apskata arī dažādus nodokļu režīmu piemērus, kas var tikt ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.