Bankrota iespēju analīze

Bankrota iespēju analīze
Plāns
1.Bankrota būtība, veidi, pazīmes
2. Bankrota iespēju prognozēšana izmantojot plašu rādītāju sistēmu
3.Integrētie bankrota prognozēšanas modeļi
3.1.Djurana kredīta skoringa modelis
3.2.Integrētie multiplikatīvie modeļi
4.Argenti metode bankrota prognozēšanā
5.A/S ALDARIS bankrota iespēju prognozēšana
1.Bankrota būtība, veidi, pazīmes
 
Bankrota jeb maksātnespējas prognozēšana ir iespēja ar zināmu varbūtību noteikt uzņēmuma finansiālās stabilitātes līmeni un prognozēt bankrota iestāšanās varbūtību tuvākajā nākotnē. Mūsdienās bankrota prognozēšanas modeļus izmanto daudzveidīgās situācijās dažādu profesiju speciālisti – grāmatveži, ekonomisti, auditori un revidenti, finanšu vadītāji un analītiķi – būtībā to speciālistu loks, kas sagatavo finanšu pārskatus un pieņem vadības lēmumus uzņēmumos, kredītiestādēs, kā arī pārbauda finanšu pārskatu ticamību, biznesa plānu realitāti un konsultē potenciālos investorus un kreditorus.
Bankrots ir uzņēmuma nespēja vei...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.