Bankrota iespēju analīze

Bankrota iespēju analīze
Plāns
1.Bankrota būtība, veidi, pazīmes
2. Bankrota iespēju prognozēšana izmantojot plašu rādītāju sistēmu
3.Integrētie bankrota prognozēšanas modeļi
3.1.Djurana kredīta skoringa modelis
3.2.Integrētie multiplikatīvie modeļi
4.Argenti metode bankrota prognozēšanā
5.A/S ALDARIS bankrota iespēju prognozēšana
1.Bankrota būtība, veidi, pazīmes
 
Bankrota jeb maksātnespējas prognozēšana ir iespēja ar zināmu varbūtību noteikt uzņēmuma finansiālās stabilitātes līmeni un prognozēt bankrota iestāšanās varbūtību tuvākajā nākotnē. Mūsdienās bankrota prognozēšanas modeļus izmanto daudzveidīgās situācijās dažādu profesiju speciālisti – grāmatveži, ekonomisti, auditori un revidenti, finanšu vadītāji un analītiķi – būtībā to speciālistu loks, kas sagatavo finanšu pārskatus un pieņem vadības lēmumus uzņēmumos, kredītiestādēs, kā arī pārbauda finanšu pārskatu ticamību, biznesa plānu realitāti un konsultē potenciālos investorus un kreditorus.
Bankrots ir uzņēmuma nespēja vei...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.