Barības ražošanā un dzīvnieku ēdināšanā

SATURS

CUKURBIEŠU BOTĀNISKAIS RAKSTUROJUMS

Vispārīgais raksturojums un botāniskās īpašības 1.2.Morfoloģiskās īpašības

CUKURBIEŠU AGROEKOLOĢISKĀS ĪPAŠĪBAS
CUKURBIEŠU IZPLATĪBA UN RAŽĪBA
IZMANTOJAMĀS ŠĶIRNES
PRIEKŠAUGU IZVĒLE
AUGSNES IZVĒLE
AUDZĒŠANAS TEHNOLOĢIJA

Mēslošana 7.2.Sējas laiki 7.3.Sējas veidi 7.4.Izsējas normas 7.5.Sējas dziļums

SĒJUMA KOPŠANA
RAŽAS NOVĀKŠANA
RAŽAS UZGLABĀŠANA
CUKURBIEŠU IZMANTOŠANA SECINĀJUMI

IZMANTOTĀ LITERATŪRA
2
Ievads
Cukurbietes jau no ļoti seniem laikiem ir ļoti nozīmīgs kultūraugs, ko labi atpazīst gan Latvijā, gan arī pasaulē. Par galvenajiem cukurbiešu audzēšanas reģioniem tiek uzskatītas Eiropas valstis, Amerikas Savienoto Valstu austrumi un Čīle.
Latvijas klimata apstākļi cukurbiešu audzēšanai ir ļoti pateicīgi, tāpēc tās jau kopš seniem laikiem ir ļoti iecienīts zemnieku kultūraugs. To audzēšana prasa zināšanas, rūpes un arī materiālo pamatu, bet tos visus prasmīgi apgūstot un izmantojot ir iespējams gūt arī peļņu.
Gan Latvijā, gan pasaul...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.