Biznesa etiķete Francijā

SATURS
IEVADS 2
1. LIETIŠĶĀ ETIĶETE FRANCIJĀ 3
1.1. Tradīcijas un manieres Francijā 3
1.2. Galda manieres 6
1.3. Lietišķās un biznesa tikšanās un sarunas 6
SECINĀJUMI 8
IZMANTOTĀ LITERATŪRA 9
IEVADS
Mūsdienās globalizācijas ietekmes rezultātā dažādu kultūru saskarsme ir kļuvusi intensīvāka un ciešāk saistīta, vairākām valstīm ekonomiskā ziņā kļūstot ciešāk saistītām un arī atkarīgākām vienai no otras. Biznesa sakariem kļūstot plašākiem rodas nepieciešamība atpazīt un izprast kultūru atšķirības ir kļuvusi ļoti nozīmīga.
Francija, oficiāli Francijas Republika, ir valsts Rietumeiropā ar dažām aizjūras salām un teritorijām, kas atrodas citos kontinentos. Francija ir viena no Eiropas Savienības ietekmīgākajām un nozīmīgākajām dalībvalstīm. Kā arī Francija ir uzskatāma par valsti, kurā radusies klasiskā etiķete. Vārds etiķete ir radies Francijā. Etiquette tulkojumā no franču valodas nozīme – etiķete, zīme, leibls, - kādas noteiktas ceremonijas rīkošanas kārtība. Lietišķās etiķetes normām ir ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.