Biznesa psiholoģija – uzdevumi

Uzdevumi

Uzdevums. Vientulīgs apmeklētājs

Jūs lūdzāt savu pieredzējušo un kvalitatīvo administratori sagatavot Jums nepieciešamo atskaiti, tomēr noteiktajā laikā atskaite nav gatava. Ejot pa ofisu, Jūs konstatējat, ka administratores nav uz vietas, bet pie viņas galda staigā vientulīgs apmeklētājs. Papīri nav sakārtoti, bet pati administratore Natālija blakus telpā omulīgi dzer tēju, pļāpājot ar citu darbinieci.

Jūsu izjūtas? Jūsu rīcības? Kā arī konkrēti formulējumi?

Es justos aizvainots, tomēr mana rīcība būtu aprunāties ar darbinieku un izzinātu attiecīgas rīcības iemeslus. Lai darbinieki strādātu vairāk un labāk, vienkārši ar burkāniem un pātagu nepietiek, vadībai ir jāapmāca darbiniekus kā nepieciešams strādāt, jāpēta cilvēki un jāpieliek pūles, lai radītu veselīgu darba atmosfēru. Galveno lomu šajā procesā spēlē personāla dienests un uzņēmuma vadība. Ja viņi tiek galā ar savu uzdevumu, darbinieki kļūst efektīvi, ja nē, efektivitāte samazinās un palielinās personāla izmaks...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.