BSA un konkrētās studiju programmas izvēles pamatojums, iespaidi un nozares perspektīvas

Pirmajā (I) daļā jāsniedz atbilde uz konkrētu jautājumu par studenta mācību un zinātniskā darba struktūru, saturu un formām; apjoms -1 lpp.
Kritēriji, pēc kuriem tiek vērtēts ikviens darbs BSA ir:

Darba temata izvēle, formulējumu skaidrība un darba struktūras loģika:
Darba teorētiskais pamatojums;
Darba metodoloģija;
Darba rezultāti un secinājumi;
Atbilstība zinātniski pētnieciska darba kritērijiem.[1]

Ikviens uzskaitījumā minētais kritērijs ietver vēl padziļinātāku aspektu izvērtēšanu, tai skaitā, tiek vērtēta arī aspekti, kas saistīti ar pētnieciskā teksta struktūru, tēmu u.c. Lai ikviens autora un/vai citu BSA studentu darbi būtu sagatavoti maksimāli kvalitatīvi, jāizprot noteikti jēdzieni un to būtība.
Teksts kā jēdziens definējams šādi: mutvārdos izteikts vai rakstveidā fiksēts loģiski strukturēts, funkcionāli vienots jēdzieniski saistītu izteikumu kopums vai atsevišķs izteikums; autora vēstījums, arī piebildes, remarkas (parasti daiļdarbos, publicistiskos sacerējumos).[2] Tekst...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.