BSA un konkrētās studiju programmas izvēles pamatojums, iespaidi un nozares perspektīvas

Pirmajā (I) daļā jāsniedz atbilde uz konkrētu jautājumu par studenta mācību un zinātniskā darba struktūru, saturu un formām; apjoms -1 lpp.
Kritēriji, pēc kuriem tiek vērtēts ikviens darbs BSA ir:

Darba temata izvēle, formulējumu skaidrība un darba struktūras loģika:
Darba teorētiskais pamatojums;
Darba metodoloģija;
Darba rezultāti un secinājumi;
Atbilstība zinātniski pētnieciska darba kritērijiem.[1]

Ikviens uzskaitījumā minētais kritērijs ietver vēl padziļinātāku aspektu izvērtēšanu, tai skaitā, tiek vērtēta arī aspekti, kas saistīti ar pētnieciskā teksta struktūru, tēmu u.c. Lai ikviens autora un/vai citu BSA studentu darbi būtu sagatavoti maksimāli kvalitatīvi, jāizprot noteikti jēdzieni un to būtība.
Teksts kā jēdziens definējams šādi: mutvārdos izteikts vai rakstveidā fiksēts loģiski strukturēts, funkcionāli vienots jēdzieniski saistītu izteikumu kopums vai atsevišķs izteikums; autora vēstījums, arī piebildes, remarkas (parasti daiļdarbos, publicistiskos sacerējumos).[2] Tekst...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.