Būvniecības atkritumu apsaimniekošanas iespēju audits

Ievads
Laika gaitā cilvēki ir izmantojuši Zemes resursus, lai apmierinātu savas vajadzības un attīstītos: no dubļu namiņiem līdz debesskrāpjiem; no medībām un pārtikas vākšanas līdz liela mēroga rūpnieciskai lauksaimniecībai; no mazām ciltīm līdz sarežģītām sociālajām sistēmām. Ne visas izvēles un attīstības virzieni pagātnē ir bijuši pārdomāti. Līdz šim Zeme ir bijusi pietiekami stabila, lai turpinātu mūs atbalstīt, tomēr cilvēce patērē pārāk daudz un pārāk ātri. Tas ir veicinājis tādas problēmas kā: globālā sasilšana, ledāju kušana, mežu izciršana, ārkārtas laika apstākļi, jūras līmeņa palielināšanās, augsnes noplicināšanās un erozija. Tiek lēsts, ka gadījumā, ja pašreizējais iedzīvotāju skaits un patēriņa tendences turpinās pieaugt, līdz 2030. gadam cilvēcei savu vajadzību apmierināšanai būs nepieciešamas divas Zemes. 
Lai situāciju uzlabotu, kompetentās institūcijas un speciālisti veicina cilvēkus pieņemt izaicinājumu mainīt savus paradumus, dzīvesveidu, tai skaitā, pārdomātāk, rac...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.