BŪVNIECĪBAS UZŅĒMUMĀ “X” DARBA ŅĒMĒJU IESAISTES LĪMEŅA NOVĒRTĒJUMS

Satura radītājs
Ievads 3
1. Teorētiskā un empīriskā daļa 5
1.1. Pētījuma bāzes, praktisko pētniecības metožu izvēles pamatojums un pētījuma norises apraksts 5
1.2. Praktiskajā pētījumā iegūto rezultātu apstrāde un analīze 10
Secinājumi 16
Izmantotās literatūras un avotu saraksts 17
1. Pielikums 18
2. Pielikums 26
Ievads
Darba aktualitāte ir saistāma ar to, ka jau pirms 20 gadiem tika noskaidrots, ka neskatoties uz to, ka jauni darbinieki uzņēmumā var ienest jaunas “vēsmas” un idejas, jauna darbinieka atrašana, apmācība un ievadīšana uzņēmumā ir dārgs pasākums, tāpēc uzņēmumam ir jādomā kā noturēt un iesaistīt savus esošos darbiniekus. Šodienas uzņēmējdarbības vidē ir labi zināms, ka darbinieku iesaistes līmenim uzņēmumā ir liela nozīme uzņēmuma veiksmīgai pastāvēšanai un attīstībai tirgū, jo tieši darbinieku iesaistes līmenis nosaka to, ar cik lielu atdevi un entuziasmu darbinieks sniedz savu pienesumu uzņēmumam. Tikai patiesi iesaistīti darbinieki darīs vairāk, nekā no viņiem sagaida,...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

3parbaudes_darbs_komerctiesības (Gatavs darbs pielikumā)

Eksāmena uzdevums Atbildēt uz jautājumiem (ar piemēriem): Konkludentu darbības pielietošana komerciālas attiecībās? Kas ir „džentlmeņu vienošanās”? Kādas ir atšķirības starp autorlīgumu un “parastu” komerclīgumu? Izstrādāt (modelēt)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.