Cenu norādīšanas atbilstība normatīvo aktu prasībām

Cenu norādīšanas atbilstība normatīvo aktu prasībām
Skaidra preces vai pakalpojuma cenas norādīšana ļauj patērētājam ne tikai zināt pirkuma vērtību, bet arī salīdzināt dažādas preces un pakalpojumus. Skaidra un nepārprotama informācija par preci dod labumu gan patērētājiem, gan uzņēmējiem. Dodot patērētājiem iespēju salīdzināt cenas, tiek veicināta godīga konkurence.[1] Šajā darbā tiks apskatīts kā 3 veikalos cenas norādīšana atbilst normatīvo aktu prasībām 1 produktam.
Produkts: Cukurs DAN SUKKER JELGAVA, 1kg.
Izvēlētie veikalu piemēri: Rimi e-veikals[2], Barbora e-veikals[3], Top e-veikals[4]
Pēc preču un pakalpojumu cenu norādīšanas vadlīnījām piedāvājot patērētājiem preces, pārdevējs norāda pārdošanas cenu un noteiktas mērvienības cenu, kas visos trīs piemērus ir skaidri norādīts. [5]
Cena norādāma:

Nepārprotama
Viegli identificējama
Skaidri salasāma

Rimi e-veikala gadījuma produkta gabalcena jeb pārdošanas cena ir EUR 0,69 (ņemot vērā atlaidi), barbora e- veikala gadījumā produk...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.