Cilvēki – katras tautas bagātība.

Cilvēki – katras tautas bagātība.
B.
1.) Vai cilvēki ir savas tautas bagātība vai tomēr ir kaut kas svarīgāks.
2.) Ievadā ir jāiepazīstina ar tematu, jāuzraksta temata izvēles cēlonis, jānosauc problēma, kas tālāk tekstā tiks risināta.
Tagad cilvēki sāk aizmirst par patiesajām dzīves vērtībām, tādēļ svarīgi par tām runāt, lai tās nepazustu. Katrai tautai galvenā vērtība ir cilvēki, taču ir tādi, kas to gribētu apstrīdēt, tādēļ svarīgi to pierādīt.
3.) Cilvēki ir tie, kas ievēro tautas tradīcijas, uztur kultūru. Cilvēki ir tie, kas izdomā, kā nopelnīt naudu, un dara to. Cilvēki ir tie, kas veido tautas tēlu.
4.-5.)
Cilvēki ir tie, kas ievēro tautas tradīcijas, uztur kultūru.
Tiek uzskatīts, ka kultūra un tradīcijas ir tās, kas uztur kultūru. Taču, ja nebūtu cilvēku, nebūt neviena, kas šīs tradīcijas ievēro. Cilvēks veido kultūras pasākumus, priekšmetus. Cilvēks veido muzejus, kuros uzglabā vecos priekšmetus.
Cilvēki ir tie, kas izdomā, kā nopelnīt naudu, un dara to.
Ir cilvēki, kam nau...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.