Cilvēki – katras tautas bagātība.

Cilvēki – katras tautas bagātība.
B.
1.) Vai cilvēki ir savas tautas bagātība vai tomēr ir kaut kas svarīgāks.
2.) Ievadā ir jāiepazīstina ar tematu, jāuzraksta temata izvēles cēlonis, jānosauc problēma, kas tālāk tekstā tiks risināta.
Tagad cilvēki sāk aizmirst par patiesajām dzīves vērtībām, tādēļ svarīgi par tām runāt, lai tās nepazustu. Katrai tautai galvenā vērtība ir cilvēki, taču ir tādi, kas to gribētu apstrīdēt, tādēļ svarīgi to pierādīt.
3.) Cilvēki ir tie, kas ievēro tautas tradīcijas, uztur kultūru. Cilvēki ir tie, kas izdomā, kā nopelnīt naudu, un dara to. Cilvēki ir tie, kas veido tautas tēlu.
4.-5.)
Cilvēki ir tie, kas ievēro tautas tradīcijas, uztur kultūru.
Tiek uzskatīts, ka kultūra un tradīcijas ir tās, kas uztur kultūru. Taču, ja nebūtu cilvēku, nebūt neviena, kas šīs tradīcijas ievēro. Cilvēks veido kultūras pasākumus, priekšmetus. Cilvēks veido muzejus, kuros uzglabā vecos priekšmetus.
Cilvēki ir tie, kas izdomā, kā nopelnīt naudu, un dara to.
Ir cilvēki, kam nau...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Viedie materiāli

Ievads Pēdējo desmit gadu laikā tehnoloģijas attīstās arvien straujāk un mērķtiecīgāk, cilvēku vajadzības un pieprasījums produktu/pakalpojumu unikalitātei, produktivitātei un izmantošanai kļūst arvien kompleksāks, daudzdimensionālāks. Tas

Sociāli emocionālā mācīšanās skolās

Pedagogi, vecāki un politikas veidotāji ir vienisprātis, ka izglītībā jākoncentrējas uz būtisku sociālo un emocionālo spēju atbalstīšanu, lai palīdzētu bērniem veiksmīgi orientēties pasaulē. Šis plašais

Saudzezim dabu

Ievads Viens no galvenajiem skolotāja uzdevumiem ir attīstīt izziņas interesi par mācību priekšmetu. Šo interesi var veicināt, izmantojot dažādas klases un ārpusklases aktivitātes. Spēļu uzdevumi

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.