CRM (Customer Relation Management – Klientu attiecību vadība). Apskats mediju telpā.

CRM (Customer Relation Management – Klientu attiecību vadība)
1. Apskats mediju telpā
Klientu attiecību pārvaldības sistēma (Customer Relationship Management – CRM) ir risinājums uzņēmuma efektivitātes uzlabošanai un klientu attiecību uzturēšanai, to plaši izmanto dažādu nozaru uzņēmumi. Sistēma uzlabo uzņēmumā notiekošo procesu vadību un ļauj standartizēt šos procesus. Galvenā CRM sistēmas loma ir klientu datubāzes un pārdošanas procesu pārvaldību, kas veicina pārdošanas apjomu pieaugumu.
Latvijas mediju telpā jēdziens CRM (Customer Relation Management – klientu attiecību vadība) netiek bieži pieminēts – lielākoties publicētā informācija, kas saistīta ar klientu attiecību vadību, ir publicēta laika posmā no 2015. līdz 2018.gadam. Ziņu portālā www.db.lv 2015.gadā tika publicēta informācija par arhitektu biroju, vienlaicīgi, sniedzot piemēru CRM sistēmas izmantošanai netradicionālas nozares uzņēmumā Latvijā, un uzsverot cik nozīmīga, nepieciešama un mūsdienīga ir šāda veida sistēma. Kā ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.