Cukurs – draugs vai ienaidnieks

Cukurs – draugs vai ienaidnieks
Zinātniski pētnieciskais darbs
Rīga, 2021
Anotācija
Cukurs – draugs vai ienaidnieks. Linda Smeltere, Monta Smone, darba vadītāja Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas bioloģijas skolotāja mag. biol. Rudīte Hahele.
Darbā analizēts – Cukura būtība. Cukura veidi. Cukura vēsture. Cukura ietekme uz veselību. Cukura lietošanas paradumi ikdienā.
Darba mērķis:
Iepazīties un izpētīt cukura vēsturi, cukura lietošanas īpatnības uzturā un ietekmi uz veselību, un izsecināt vai cukurs uzturā ir draugs vai ienaidnieks.
Darba uzdevumi:
1. Izpētīt cukura būtību, tā veidus un vēsturi.
2. Uzzināt cukura ietekmi uz veselību, lietojot to uzturā.
3. Veikt aptaujas analīzi.
4. Veikt secinājumus.
Pētījumā secināts, ka cukurs atrodas daudzos pārtikas produktos, bet tam ir dažādi veidi un dažāda ietekme uz veselību. Tika izskatīti materiāli par ietekmi uz veselību un secināts, ka cukurs var kaitēt cilvēka veselībai lielā mērā, ja neapdomīgi to lietot uzturā, bet arī bez cukura nav iespē...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.