Dabaszinību joma un Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību joma.

Dabaszinību joma un Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā mācību joma.
Dabaszinībās pirmsskolā tiek izzināti un analizēti dabā notiekošie procesi un parādības, kā arī to izmantošanas iespējas cilvēku vajadzībām, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi un cilvēka veselībai. Dabaszinības sniedz pirmsskolēniem zināšanas un izpratni par dabā pastāvošajām likumsakarībām un mijiedarbībām. Šīs zināšanas nodrošina bērnam dažādu pamatprasmju un caurviju prasmju apguvi, piemēram, prast iegūt un analizēt rezultātus dabaszinībās, apstrādāt iegūto informāciju, attīstīt komunikāciju prasmes un veidot pozitīvu attieksmi pret savu valsti, citiem cilvēkiem, apkārtējo dabu, u.tml. Dabaszinības dod iespēju gan praktiski, gan radoši izmantot dabu, aktīvi un videi draudzīgi darbojoties tajā (Grīnberga, Ridūze, 2006).
Parasti dabaszinību apguve pirmsskolā un skolā sākas kā vispārīgs, vienots, mācību priekšmets, kura galvenais mērķis ir veicināt bērnu vēlmi izzināt apkārtējo vidi, sniegt viņiem pamatzināšan...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.