Darba devējs ir atbildīgs par nodarbināto drošību un veselību darbā

Ievads
Darba devējs ir atbildīgs par nodarbināto drošību un veselību darbā. Šo apgalvojumu nosaka Darba aizsardzības likums. Neatkarīgi no komercdarbības veida, visiem darba devējiem jāievēro tās darba aizsardzības normas, kas iekļautas Darba aizsardzības likumā vai citu saistošo noteikumu prasībās.
Neatkarīgi no darbinieku skaita, darba veida un uzņēmuma lieluma, katrā uzņēmumā jābūt izveidotai darba aizsardzības sistēmai. Izsķir dažādus darba aizsardzības organizatoriskās struktūras variantus un modeļus uzņēmumā. Šā darba ietvaros tiks izskatīts modelis, kad pats darba devējs organizē un kontrolē darba aizsardzības pasākumus uzņēmumā un veic darba vides iekšējo uzraudzību.
Darba mērķis ir darba devēja atbildības veidu noteikšana darba aizsardzības jomā. Mērķa realizēšanai tika izvirzīti sekojoši uzdevumi: definēt darba aizsardzības sistēmas jēdzienu, noteikt tās regulācijas īpatnības, paskaidrot darba aizsardzības organizatoriskās struktūras būtību, uzskaitīt darba devēja pienākumus ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.