Darba tiesības un darba tiesiskās attiecības

Ievads
Mainoties videi, mainās arī šajā vidē pielietojamie termini, ko cilvēki ar laiku apgūst un sāk pielietot. Tādējādi šie termini veido veselu terminoloģijas sistēmu. To nosaka, no vienas puses, valodas leksiskā sistēma, bet no otras puses, jēdzienu sistēma, kurai terminoloģijā ir primāra nozīme.
Dažādās nozarēs terminu raksturs ir atšķirīgs, un arī katrā atsevišķā nozarē visi termini nav viendabīgi. Arī juridiskie un likumu termini veido atsevišķu terminoloģijas sistēmu un ir apkopoti grāmatās un/vai vārdnīcās.
Šā darba mērķis ir paskaidrot nenoteiktos (mazsaprotamos) jēdzienus darba tiesībās. Mērķa realizācijai tika izvirzīti sekojoši darba uzdevumi: definēt darba tiesību un darba tiesisko attiecību jēdzienus, aprakstīt darba tiesisko attiecību galvenos dalībniekus, noteikt darba tiesību sastāvdaļas un vietu Darba likuma saturā, ietverot citu autoru darba tiesību iedalījumu kā arī paskaidrot nesaprotamos Darba likumā esošos terminus saistībā ar darba tiesībām.
Darba tiesības un d...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.