Darba tirgus izmaiņas pandēmijas ietekmē un tā iespējamo turpmāko izmaiņu raksturojums

Eseja-3Download

Covid-19 pandēmija ir ietekmējusi praktiski visas nozares un jomas, un, protams, tā ir atstājusi savu iespaidu uz darba tirgu. Diemžēl jāatzīmē, ka kopumā pandēmija ir negatīvi ietekmējusi darba tirgu, taču, kā jau jebkāda krīze, tā ir veicinājusi arī ātrākas un dinamiskākas darba tirgus izmaiņas.
Ar pandēmiju saistīti ierobežojumi, kas bija/ir vērsti uz vīrusa izplatīšanās samazināšanu, ir negatīvi ietekmējušas gandrīz visas nozares – daudziem nācās pārorientēt savu biznesa virzienu un pielāgoties jaunajai realitātei, dažiem nācās un laiku apstādināt savu biznesu, citi bija spiesti pārtraukt biznesu un atvadīties no saviem uzņēmumiem un darbiniekiem.
Pandēmijas laikā, īpaši pašā sākumā uzņēmēji saskarās ar virkni nopietnu izaicinājumu – apgrozījuma kritumu, ieņēmumu samazināšanos, atliktiem maksājumiem, piegāžu un loģistikas ķēžu pārrāvumiem, būtisku eksporta samazinājumu un sarežģītu importēšanas procesu u.tml. Tas viss būtiski ietekmēja arī darba tirgu – uzņēmumi ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.