Darbības vārds 2

1. uzdevums. Ierakstiet svītriņu vietā pareizo burtu! Izvēlieties un uzrakstiet pareizo vārda formu!
1. – Ar katru dienu arvien trakāk. Atceries učeni litenē? Viņa galīgi sviestā sagājusi..., – el__s__dams uz parka soliņa blakus Kristapam apsēdās Pauls. Tālumā pie skolas vārtiem smagas somas un piebā_____- tas mapes stiepa Kristapa bijušie klasesbiedri.
– Nu, nu, – Kristaps nicīgi pavīpsnāja. – Grib no mums literātus vai kā viņus tur, dze_____niekus u__z__taisīt, – drau__g__s pavirši vilka ārā no somas un meta uz soliņa klades citu aiz citas. – Re, kur ir, – Pauls beidzot izvilka no darba burtnīcas noskretušu lapiņu un pasniedza to Kristapam. – Uzrakstīt literāri ko...ko...korektu dzejoli par aktu... par aktuālu tēmu, – skaļi izlas__ī__ja Kristaps. – Kreizī variants. Man litenē draud nesekmība. Učene apsolīja, ka izliks sekmīgu a__t__zīmi, ja uzrakstīšu to nolādēto dzejoli, – Pauls izrāva Kristapam no rokām lapiņu un iesvieda mi__s__kastē. – Kāda problēma?
– Es zinu, tu domā, ka varēšu...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

LV Vēsture 2210G (Atbildes pielikumā)

 Simbolika Kurš ir Latvijas valsts himnas autors (vārds, uzvārds)?*Kādā nozīmīgā pasākumā pirmo reizi publiski izpildīja Dievs, svētī Latviju!? 3. Ko simbolizē zelta saule zilā laukā

Литература (Русская) 19.07.2022

Задание 1. Метафоры Т. Толстой позволяют читателю пофантазировать, повспоминать, пофилософствовать. Из подчеркнутого предложения во втором фрагменте выпиши метафору и поясни ее образный смысл. И вот

Fizika mājasdarbs 07162202

  Uzdevums.   …. 2. uzdevums. ….. 4. uzdevums. F1=80N; l1=4 cm L2 =32 cm F2l2=F1l1 F2*32= 80*4 F2 = 80 x 4 / 32

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.