Datortehnikas tirdzniecības industrijas analīze

Datortehnikas tirdzniecības industrijas analīze
Saturs
Ievads 3
1. Produktu raksturojums 4
2. Vispārējs industrijas raksturojums 6
3. Konkurentu analīze 9
4. Statistisko datu analīze 13
5. Iespēju un draudu analīze 16
Secinājumi 17
Izmantoto avotu pārskats 18
Ievads
Covid 19 pandēmijas ierobežojumi izmainīja Latvijas iedzīvotāju dzīvi. Tiek popularizēts attālināts darbs, skolēnu un studentu apmācība notiek attālināti. Skolas, universitātes u.c. mācību iestādes pieprasa, lai studenti un skolnieki pieslēdzās tiešsaistes platformām ar savu profilu. Šobrīd lielākai iedzīvotāju daļai ir nepieciešams savs personīgs dators. Rezultātā pieaudzis pieprasījums pēc lētiem klēpjdatoriem.
Biznesa ideja saistās ar nedārgo datoru pārdošanu, kas varētu apmierināt mācību vajadzības. Šī tēma ir aktuāla autoram, jo mūsdienās apmācība nav iespējama bez personīga datora. Dators vairs nav izklaides prece, bet ir mācību instruments, bez kura nav iespējams mācību process. Vecāki nevēlās pirkt saviem bērniem dā...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.