Datu bāzes tehnoloģiju pamati

RĪGAS TEHNISKĀ UNIVERSITĀTE
Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte
Lietišķās datorzinātnes institūts
4.praktiskais darbs
mācību priekšmetā
“Datu bāzes tehnoloģiju pamati”
Pārskati un daudzdimensiju datu bāzes
2015./16. māc. gads
Saturs
Saturs 2
Mērķis 3
Uzdevums 3
Pārskatu veidošana 4
Daudzdimensiju kuba veidošana 11
Secinājumi 18
Literatūra 19
Mērķis
Iepazīt un pielietot dažādus datu pārskatu veidu.
Uzdevums

Izveidot MS Access 2007/2010 pārskatu (report), izmantojot vienu tabulu un pārskata veidošanas palīgu (wizard). Pārskatā iekļaut datu grupēšanu un kārtošanu.
Izveidot MS Access 2007/2010 pārskatu izmantojot, vaicājumu, kurš apvieno divas vai vairāk tabulas. Pārskatu veidot projektēšanas (design) režīmā. Pārskatā iekļaut grupēšanu un kārtošanu.
MS Access datu bāzē izveidot zvaigznes shēmu (vismaz 3 dimensiju tabulas un viena faktu tabula). Izmantojot MS Excel datu vitrīnas veidošanas palīgu, izveidot datu daudzdimensiju kubu. Var izmantot arī citus rīkus.
Izveidotaj...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.