DAŽĀDU VALODAS STILU LIETOJUMS PEDAGOĢISKAJĀ KOMUNIKĀCIJĀ

DAŽĀDU VALODAS STILU LIETOJUMS PEDAGOĢISKAJĀ KOMUNIKĀCIJĀ
SATURS
IEVADS 3
1. KOMUNIKĀCIJAS GALVENĀS IEZĪMES UN FUNKCIJAS 4
2. PEDAGOĢISKĀ KOMUNIKĀCIJA 6
2.1. Pedagoģiskās komunikācijas būtība 6
2.2. Pedagoģiskie komunikācijas stili 7
SECINĀJUMI 10
LITERATŪRAS SARAKSTS 11
IEVADS
Jebkura veida cilvēka darbība balstās uz saziņu. Komunikācijai ir īpaša nozīme profesionālajā pedagoģiskajā darbībā. Antuāns de Sent Ekziperī cilvēku komunikāciju nosauca par lielāko greznību pasaulē. Tikai vienā darbības veidā tā būs greznība, bet citā - nepieciešamība. Tieši profesionālajā un pedagoģiskajā darbībā komunikācija tiek uzskatīta par pamatu, nepieciešamību. Ar dzīvu un tiešu saziņu starp skolotāju un skolēniem pedagoģiskajā darbā tiek veikts galvenais - informācijas apmaiņa, skolotāja un bērna savstarpēja sapratne, kopīgu aktivitāšu organizēšana.
Skolotāju un skolēnu mijiedarbības problēma ir viena no visakūtākajām pedagoģiskajām problēmām. Tā izpēte un risinājums ir objektīvi vajadzīgs, jo dažādu ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.