DIGITĀLĀ KOMPETENCE: BŪTISKA PRASME SKOLOTĀJIEM

Digitālā kompetence: būtiska prasme skolotājiem
SATURS
IEVADS 3
1. IZGLĪTĪBAS SISTĒMAS MAINĪBA 21.GS. 4
2. DIGITĀLĀS KOMPETENCES NOZĪME SKOLOTĀJA IKDIENĀ 7
NOBEIGUMS 12
IZMANTOTĀS LITERATŪRAS AVOTI 13
IEVADS
Arvien jauni cilvēku izgudrojumi ērtākai dzīvei, efektīvākai informācijas apritei, izziņai un darbībai ātrāk, nekā jebkad agrāk, ienāk ikdienā.[1]Tehnoloģiju attīstība, globalizācija, informācijas pieejamība, dažādi vides (tostarp klimata), sabiedrības un ekonomikas izaicinājumi u.c. faktori iezīmē 21. gadsimtu kā pārmaiņu laiku,[2] kuras ir skārušas arī izglītības nozari, tā kā tā tiešā un netiešā veidā atrodas ciešā mijiedarbībā ar citām nozarēm.
Digitālās tehnoloģijas ir radījušas apvērsumu mūsu sabiedrībā, un mūsdienās bērni aug un dzīvo pasaulē, kurā šīs tehnoloģijas ir visur. Ceturtā industriālā revolūcija ietekmē visus dzīves aspektus – no veselības nozares līdz tirdzniecībai, no sociālās saskarsmes līdz cilvēku darba organizācijai. Tehnoloģijas ietekmē arī izglītības sistēm...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.