DZĪB „ŪP STARS”

Saturs
1. Prakses dienasgrāmata 3
1.1. 1.-3. diena 3
1.2. 4.-6. diena 4
1.3. 7.-9. diena 5
1.4. 10.-12. diena 6
1.5. 13.-15. diena 7
1.6. 16.-18.diena 8
1.7. 19.-20. diena 9
2. Prakses apkopojums 10
Secinājumi 15
Priekšlikumi 17
PIELIKUMI 19
 
Prakses dienasgrāmata
1.-3. diena

Datums

Dienā izpildītie uzdevumi

Prakses vadītāja
paraksts

 

Pirmajā dienā es iepazinos ar uzņēmuma DZĪB “ŪP STARS” organizatorisko struktūru, darbību, kā arī ar organizācijas dibināšanas vēsturi.

 

 

Otrās dienas uzdevumos ietilpa iepazīties ar normatīvajiem aktiem un dokumentāciju kopumā, kas man būs nepieciešama visas prakses laikā.

 

 

Trešajā prakses dienā tiku iepazīstināts ar lietvedības nodaļu, kā arī ar darba aizsardzības jautājumiem – Darba Aizsardzības nodaļu.
Ar šīm divām nodaļām man bija vislielākā saskarsme, tāpēc iepazīties ar šo nodaļu vadītājiem, kopējo dokumentāciju un darbību bija viens no galvenajiem uzdevumiem.

 

4.-6. diena

Datums

Dienā izpildītie uzdevumi

...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Viedie materiāli

Ievads Pēdējo desmit gadu laikā tehnoloģijas attīstās arvien straujāk un mērķtiecīgāk, cilvēku vajadzības un pieprasījums produktu/pakalpojumu unikalitātei, produktivitātei un izmantošanai kļūst arvien kompleksāks, daudzdimensionālāks. Tas

Sociāli emocionālā mācīšanās skolās

Pedagogi, vecāki un politikas veidotāji ir vienisprātis, ka izglītībā jākoncentrējas uz būtisku sociālo un emocionālo spēju atbalstīšanu, lai palīdzētu bērniem veiksmīgi orientēties pasaulē. Šis plašais

Saudzezim dabu

Ievads Viens no galvenajiem skolotāja uzdevumiem ir attīstīt izziņas interesi par mācību priekšmetu. Šo interesi var veicināt, izmantojot dažādas klases un ārpusklases aktivitātes. Spēļu uzdevumi

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.