DZĪB „ŪP STARS”

Saturs
1. Prakses dienasgrāmata 3
1.1. 1.-3. diena 3
1.2. 4.-6. diena 4
1.3. 7.-9. diena 5
1.4. 10.-12. diena 6
1.5. 13.-15. diena 7
1.6. 16.-18.diena 8
1.7. 19.-20. diena 9
2. Prakses apkopojums 10
Secinājumi 15
Priekšlikumi 17
PIELIKUMI 19
 
Prakses dienasgrāmata
1.-3. diena

Datums

Dienā izpildītie uzdevumi

Prakses vadītāja
paraksts

 

Pirmajā dienā es iepazinos ar uzņēmuma DZĪB “ŪP STARS” organizatorisko struktūru, darbību, kā arī ar organizācijas dibināšanas vēsturi.

 

 

Otrās dienas uzdevumos ietilpa iepazīties ar normatīvajiem aktiem un dokumentāciju kopumā, kas man būs nepieciešama visas prakses laikā.

 

 

Trešajā prakses dienā tiku iepazīstināts ar lietvedības nodaļu, kā arī ar darba aizsardzības jautājumiem – Darba Aizsardzības nodaļu.
Ar šīm divām nodaļām man bija vislielākā saskarsme, tāpēc iepazīties ar šo nodaļu vadītājiem, kopējo dokumentāciju un darbību bija viens no galvenajiem uzdevumiem.

 

4.-6. diena

Datums

Dienā izpildītie uzdevumi

...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

1. kontroldarbs 19052023

(pareizas var būt arī vairākas atbildes) Kādu informāciju ir jāsniedz (pārzinim pēc savas iniciatīvas) datu subjektam, ievācot no viņa datus? Pārziņa nosaukumu un adresi; Personas

Globalization trends

Globalization trends, which are observable with the advancement of technology, blur the boundaries between nations: people travel more, seek employment abroad, and move their country

Muitas darbība Latvijas pastā

IEVADS Starptautiskie pasta sūtījumi mūsdienās, pateicoties plaši izplatītajai interneta tehnoloģiju intensīvai attīstībai, kļūst par vienu no ērtākajiem un izplatītākajiem veidiem, kā fiziskām personām pārvietot preces

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.