DZĪB „ŪP STARS”

Saturs
1. Prakses dienasgrāmata 3
1.1. 1.-3. diena 3
1.2. 4.-6. diena 4
1.3. 7.-9. diena 5
1.4. 10.-12. diena 6
1.5. 13.-15. diena 7
1.6. 16.-18.diena 8
1.7. 19.-20. diena 9
2. Prakses apkopojums 10
Secinājumi 15
Priekšlikumi 17
PIELIKUMI 19
 
Prakses dienasgrāmata
1.-3. diena

Datums

Dienā izpildītie uzdevumi

Prakses vadītāja
paraksts

 

Pirmajā dienā es iepazinos ar uzņēmuma DZĪB “ŪP STARS” organizatorisko struktūru, darbību, kā arī ar organizācijas dibināšanas vēsturi.

 

 

Otrās dienas uzdevumos ietilpa iepazīties ar normatīvajiem aktiem un dokumentāciju kopumā, kas man būs nepieciešama visas prakses laikā.

 

 

Trešajā prakses dienā tiku iepazīstināts ar lietvedības nodaļu, kā arī ar darba aizsardzības jautājumiem – Darba Aizsardzības nodaļu.
Ar šīm divām nodaļām man bija vislielākā saskarsme, tāpēc iepazīties ar šo nodaļu vadītājiem, kopējo dokumentāciju un darbību bija viens no galvenajiem uzdevumiem.

 

4.-6. diena

Datums

Dienā izpildītie uzdevumi

...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.