DZĪVOKĻU ĪPAŠNIEKU LĒMUMU PIEŅEMŠANA

JURIDISKĀ KOLEDŽA
STUDIJU PROGRAMMA
DZĪVOKĻU ĪPAŠNIEKU LĒMUMU PIEŅEMŠANA
REFERĀTS
Studiju kursā
 
RĪGA 2021
IEVADS
Daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas jautājumi ir aktuāli kopš Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas brīža, kad tika atjaunots privātīpašums, līdz ar to ir arī aktuāls ar to saistītais normatīvais regulējums un savstarpējās civiltiesiskās attiecības daudzdzīvokļu dzīvojamo māju pārvaldīšanas attiecībās īpašniekiem gan savā starpā, gan attiecībās ar valsti, pašvaldību vai trešajām personām.
Īpašums ir subjektīva civilā tiesība. Tiesības uz īpašumu ir svarīgs cilvēka pamattiesību elements. Tās ir konstitucionālas tiesības.[1]
Lai arī šīs tiesības ir ļoti būtisks pamattiesību elements, Latvijas Republikā šis elements normatīvajos aktos tika nostiprināts vien deviņdesmito gadu beigās, veicot grozījumus Latvijas Republikas Satversmē, papildinot to ar 105.pamtu, kas nosaka, ka ikvienam ir ti...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.