E-nauda

 
SATURA RADĪTĀJS
IEVADS 3
1. E-NAUDAS BŪTĪBA 5
1.1. Kas ir e-nauda? 5
1.2. E-naudas izmantošana 7
1.3. E-naudas veidi 9
1.3.1. Nesegta e-nauda 12
1.3.2. Bitmonētas jeb bitcoins 12
1.4. E-naudas definīcijas LR likumdošanā 14
1.5. Cik droša ir e-nauda? 15
SECINĀJUMI 19
IZMANTOTIE AVOTI 20
IEVADS
Izvēlētā temata aktualitāte ir diezgan acīmredzama, jo aizvien biežāk cilvēki sastopas ar elektroniskajiem darījumiem, un aizvien biežāk mūsdienu naudas apgrozījuma instrumenti dažos tirgos sāk aizņemt savu pirmsgājējus – skkaidru naudu. Šī procesa iemesli ir visai skaidri, tā kā tie naudas līdzekļi, kas šobrīd pastāv, nemaz nav ideāli, un tieši šī iemesla dēļ notiek to pastāvīga uzlabošana. Kā arī pēdējo 10 gadu laikā Internets strauji ienāca cilvēku ikdienas dzīvēs, iepazīstinot ar jauniem komunikācijas, biznesa un jauniem elektronisko darījumu veidiem.
Mūsdienu zinātnes un tehnikas straujās attīstības un dažādu dzīves nozaru informatizācijas dēļ, parādījas daudz jaunu tehnisku līdzekļu, kā ēr...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

3parbaudes_darbs_komerctiesības (Gatavs darbs pielikumā)

Eksāmena uzdevums Atbildēt uz jautājumiem (ar piemēriem): Konkludentu darbības pielietošana komerciālas attiecībās? Kas ir „džentlmeņu vienošanās”? Kādas ir atšķirības starp autorlīgumu un “parastu” komerclīgumu? Izstrādāt (modelēt)

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.