Eiropas Savienības politika Īrijā

Satura radītājs
Ievads 3
1. Eiropas Savienības politika Īrijā 5
1.1. Īrija ES integrācijas procesos 5
Secinājumi UN PRIEKŠLIKUMI 11
Bibliogrāfiskais saraksts 12
Ievads
Pēdējās divās desmitgadēs, pētot Eiropas Savienības (ES) attīstības procesus aizvien lielāka uzmanība tiek pievērsta ES integrācijas un identitātes jautājumiem, kas līdz tam Eiropas studijās palikuši novārtā. Katra jauna ES pamata dokumenta (konstitucionālā līguma): Romas līgumu, Vienotās Eiropas akta, Māstrihtas līguma, Amsterdamas līguma, Nicas līguma un Lisabonas līguma pamatā ir bijusi ideja padarīt ES institucionālo sistēmu efektīvāku un vienlaikus sekmēt demokrātijas un integrācijas procesus kopienā.
ES kopīgā identitāte attīstījusies jau kopš Romas līgumiem. Tās pamatā ir Kopienas pašidentifikācija kā vienotai politikas, vēstures, kultūras un sociālekonomiskais telpai. Vienlaikus katrā atsevišķā ES dalībvalstī joprojām noteicošās ir nacionālās identitātes iezīmes. Rezultātā veidojas konflikts starp ES kopīgo ident...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.