Ekonomika (2.1.)

1.uzdevums. Pabeidz iesāktos teikumus: - biznesa cikla fāze, kura laikā reālais ražošanas apjoms palielinās attiecībā pret cikla zemāko punktu ir kāpums.
- biznesa cikla fāze, kas ilgst 6 mēnešus vai ilgāk un ir saistīta ar reālā ražošanas apjoma samazināšanos, ir virsotnes fāze.
- biznesa cikla fāze, kura laikā uzņēmumi strādā ar nepilnu jaudu, ražošanas apjoms turpina samazināties, ir lejupslīdes fāze.
- smags un ilgstošs ekonomikas sastingums ir iedobuma fāze. - biznesa cikla fāze, kuras laikā ekonomika pēc krīzes pakāpeniski ieiet attīstības procesā, ir kāpums. - ekonomikas periodisko kāpumu un kritumu shēma ir ekonomikas izaugsme. - valdības izdevumu un nodokļu politika ekonomikas stabilizēšanā ir fiskālā politika. - Valsts Centrālās bankas īstenotā politika ekonomikas stabilizēšanā ir monetārā politika. - valsts iedzīvotāju gada laikā saražotais galaprodukts ir iekšzemes kopprodukts (IKP).
- valsts iedzīvotāju gada laikā saražotais galaprodukts pašu zemē un ārvalstīs ir Nacionāla...

Citi darbi šajā kategorijā

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS.

Imants Ziedonis. EPIFĀNIJAS. Pastāvīgais darbs literatūrā 12.klasei Uzraksti, kuras I. Ziedoņa epifānijas esi izlasījis un formulē katras izlasītās epifānijas tematu! (5 p.) Mini būtiskākās atziņas,

Mājas uzdevums 0623202201

Mājas uzdevums Izstrādāt aptauju atbilstoši noteiktai problēmai. Izmantot dažādu jautājumu veidus. Sociālā problēma – emocionālā un fiziskā vardarbība skolās. Tiek aptaujāts tieši cilvēks, kas ir

Ķīmija 062022

  Uzdevums. Metāls Kālijs Alumīnijs Dzelzs Varš Zelts Siltumvadītājspēja(W/(mK)) 100 239 80 386 310 Elektrovadītspēja(secībā, sākot no labākās) 4. 3. 5. 1. 2. Cietība(Mosa skala)

“Bille” 29052022G (Atbildes pielikumā)

V. Belševicas autobiogrāfiskais romāns / filma Strādājiet pārī! Noskaties filmu “Bille”, izlasiet romāna fragmentus grāmatā 108.-118.lpp. un veiciet uzdevumus darba lapā, sniedzot izvērstas atbildes (1/2

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.