Ekonomika (2.1.)

1.uzdevums. Pabeidz iesāktos teikumus: - biznesa cikla fāze, kura laikā reālais ražošanas apjoms palielinās attiecībā pret cikla zemāko punktu ir kāpums.
- biznesa cikla fāze, kas ilgst 6 mēnešus vai ilgāk un ir saistīta ar reālā ražošanas apjoma samazināšanos, ir virsotnes fāze.
- biznesa cikla fāze, kura laikā uzņēmumi strādā ar nepilnu jaudu, ražošanas apjoms turpina samazināties, ir lejupslīdes fāze.
- smags un ilgstošs ekonomikas sastingums ir iedobuma fāze. - biznesa cikla fāze, kuras laikā ekonomika pēc krīzes pakāpeniski ieiet attīstības procesā, ir kāpums. - ekonomikas periodisko kāpumu un kritumu shēma ir ekonomikas izaugsme. - valdības izdevumu un nodokļu politika ekonomikas stabilizēšanā ir fiskālā politika. - Valsts Centrālās bankas īstenotā politika ekonomikas stabilizēšanā ir monetārā politika. - valsts iedzīvotāju gada laikā saražotais galaprodukts ir iekšzemes kopprodukts (IKP).
- valsts iedzīvotāju gada laikā saražotais galaprodukts pašu zemē un ārvalstīs ir Nacionāla...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Mežs manā pastkastītē

Saturs Ievads 3 Teorētiskais materiāls 3 Pētnieciskā daļa 3 Secinājumi 3 Izmantotās literatūras un informāciju avotu saraksts 3 Pielikums 3 Ievads Pilsēta uz pastkastītēm dažkārt

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.