Ekonomika (2.1.)

1.uzdevums. Pabeidz iesāktos teikumus: - biznesa cikla fāze, kura laikā reālais ražošanas apjoms palielinās attiecībā pret cikla zemāko punktu ir kāpums.
- biznesa cikla fāze, kas ilgst 6 mēnešus vai ilgāk un ir saistīta ar reālā ražošanas apjoma samazināšanos, ir virsotnes fāze.
- biznesa cikla fāze, kura laikā uzņēmumi strādā ar nepilnu jaudu, ražošanas apjoms turpina samazināties, ir lejupslīdes fāze.
- smags un ilgstošs ekonomikas sastingums ir iedobuma fāze. - biznesa cikla fāze, kuras laikā ekonomika pēc krīzes pakāpeniski ieiet attīstības procesā, ir kāpums. - ekonomikas periodisko kāpumu un kritumu shēma ir ekonomikas izaugsme. - valdības izdevumu un nodokļu politika ekonomikas stabilizēšanā ir fiskālā politika. - Valsts Centrālās bankas īstenotā politika ekonomikas stabilizēšanā ir monetārā politika. - valsts iedzīvotāju gada laikā saražotais galaprodukts ir iekšzemes kopprodukts (IKP).
- valsts iedzīvotāju gada laikā saražotais galaprodukts pašu zemē un ārvalstīs ir Nacionāla...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

ATBILDES VĒSTULES NOFORMĒŠANAS RAKSTUROJUMS

•Vēstule ir svarīgs saziņas rīks un veids, jo pilda informēšanas un izglītošanas funkciju. No rakstītāja izpratnes par labu vēstuli ir atkarīgs saziņas rezultāts, klienta apmierinātība,

Ķīmija

97. uzd Reakcija A 0 +1 -2 +2 -2 0 Fe + H2SO4 (atšķ.) → FeSO4 + H2 ↑ (vide skāba – ūdensšķīdumā veidojas H+ jonu pārsvars)

Pārbaudes darbs „Elektromagnētisms”

1.uzdevums (6 punkti). Atzīmē, vai apgalvojums ir patiess vai nepatiess. Vai apgalvojums ir patiess? Ievelc krustiņu atbilstīgajā ailē! Nr.p.k. Apgalvojums Jā Nē 1. Ja patstāvīgo

Pārbaudes darbs par okeāniem

Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā jūra Karību jūra Malas jūras Iekšējās jūras Grenlandes jūra Koraļļu jūra Baltijas jūra Melnā jūra Sarkanā

Mape metodiskie meteriāli

par tēmu “VASARA” Mājasdarbs: Mape metodiskie meteriāli par tēmu “VASARA”   Sīkās motorikas attīstībai, radošie darbiņi Darbs ar dziju, lentēm – šņorēšana Darbs ar aplikāciju

Pārbaudes darbs “Līdzsvara”

Pārbaudes darbs „Līdzstrāva”     Vārds, uzvārds ……………………………………………………….. Datums: ………………………. Klase: …………… 1. uzdevums (12 punkti) Izvērtē, vai apgalvojums ir patiess, un pamato savu atbildi!

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.