Ekonomika un izglītība

Latvijā katram bērnam ir bezmaksas iespēja iegūt vispārējo vidējo izglītību. Centralizētā eksāmena vērtējums apliecina vispārējās vidējās izglītības sertifikāts. Šie vispārējo vidējo izglītību apliecinošie dokumenti dod tiesības turpināt izglītību jebkurā augstākā izglītības programmā. Bet augstāka izglītība tieši saistīta ar tādu problēmu, kā macības finansējums. Izglītības sfēra vienmēr ir atkarīga no ekonomika stāvokļa valstī.
Mūsū valstī augstāka izglītība ir populāra starp jauniešiem, bet budžeta vietas nav paredzētas visiem vēlētājiem un tad studentam jādoma, kā samaksāt par studijām, dzīvokli un pārtiku. Man liekas, ka augstāka izglītība ir svarīga mūsu valsts attīstībai un dzīves līmeņa uzlabošanai. Vislabāk ja augstākā izglītība būtu bezmaksas, jo tad būtu vairāk izglitotu cilvēku, kuri visi kopā nēs katrs savu uzlabojumu sabiedrībā. Vācija ir ļoti labs piemērs - tur augstāka izglītība ir pieejāma katram, arī arvalstu studentiem. Tur cilvēki ir parliecināti par savu nakotni, v...

Citi darbi šajā kategorijā

MAKROEKONOMIKA. EKS 27052022 (Gatavs darbs pielikumā)

I. MAK pamata rādītāji 1. Ierakstiet makroekonomikas rezultatīvos rādītājus (1.2.3.4.5.) 1)…………………………………………….. 2) ………………………………………………………. 3)…………………………………………….. 4) ………………………………………………………. 5)…………………………………………….. 2. Kā nosaka rīcības ienākumu RI (1) un,

K.D 2705H

1) Подготовить два автобиографических повествования. 2) Очистить текст и разделить его на единицы содержания. 3) Провести классификацию этих единиц в соответствии с подходящей категориальной схемой.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.