Eksāmena jautājumi pedagoģiskajā psiholoģijā 2017.g.

Eksāmena jautājumi pedagoģiskajā psiholoģijā 2017.g.
1.Ar ko atšķiras skolotāja autoritāte pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem no skolotāja autoritātes pusaudžiem?
Pusaudžu vecumā skolēniem samazinās aktivitāte uz saviem tiešajiem pienākumiem, neraugoties uz to, ka pusaudži šajā vecumā ir ar diezgan augstu aktivitātes līmeni. Skolēniem krītas fiziskā izturība un hormonālās izmaiņas ietekmē emocionālo noturību. Pusaudži var kļūt emocionāli nestabilāki.
Pusaudzim aktuāla kļūst savas ārienes veidošana, un bieži vien mainīšana kā arī veidojas abstraktā domāšana, kas veicina pusaudža pārdomas par dzīves jēgu un tās meklējumiem. Pusaudži ir bērni pārejas vecumā, tomēr bieži skolotāji un vecāki viņus uzskata par jauniem, pieaugušiem cilvēkiem, lai gan viņu emocionālās vajadzības ir tādas pašas kā bērniem. Tāpēc bieži vien no pusaudžiem tiek prasīta liela atbildība. Pusaudži ārēji vēlas būt pieauguši, nodarboties ar pieaugušo ikdienas lietām, bet iekšēji sevī viņi ir neaizsargāti bērni,...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.