Eksāmens studiju kursā „Socioloģija” 21.11.2019 (Gatavs darbs pielikumā)

Lūdzu, atrodiet tekstā prasītos sociālos procesus, tos pasvītrojiet un blakus sadaļā, lūdzu, aprakstiet, kas par to liecina, ka tas ir minētais process!

Sociālā mobilitāte, mobilitātes kanāli (3p.)

1. Kad Vera, kura nu tiek dēvēta par vienu no iekārojamākajām un pievilcīgākajām Krievijas šovbiznesa aprindu zvaigznēm, mija gredzenus ar Vitāliju, viņa vēl nebija kļuvusi par slavenu dziedātāju. Kad pāris uzsāka kopdzīvi, Vera bija nupat sasniegusi 18 gadu vecumu. Lai gan laulībai ar Vitāliju nebija lemts ilgs mūžs, jo Verai drīz pēc kļūšanas par sievu pavērās karjeras iespējas, šī savienība vainagojās ar meitu Sonju. Kā vēsta dažādi mediji, Sonja šobrī dzīvo un mācās ASV. Mamma Vera visai bieži ciemojas pie savas atvases, kura "štatos" iedzīvojusies un jūtas kā zivs ūdenī. Dziedātājas atvasei ASV ne tikai izveidojies plašs draugu loks, bet viņa tur arī atradusi mīlestību un nodibinājusi attiecības. Sonjas puisi sauc Metjū Kanons. Tiek vēstīts, ka Brežņevas meita ir topošā modele. P...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.