Eksāmens studiju kursā „Socioloģija” 21.11.2019 (Gatavs darbs pielikumā)

Lūdzu, atrodiet tekstā prasītos sociālos procesus, tos pasvītrojiet un blakus sadaļā, lūdzu, aprakstiet, kas par to liecina, ka tas ir minētais process!

Sociālā mobilitāte, mobilitātes kanāli (3p.)

1. Kad Vera, kura nu tiek dēvēta par vienu no iekārojamākajām un pievilcīgākajām Krievijas šovbiznesa aprindu zvaigznēm, mija gredzenus ar Vitāliju, viņa vēl nebija kļuvusi par slavenu dziedātāju. Kad pāris uzsāka kopdzīvi, Vera bija nupat sasniegusi 18 gadu vecumu. Lai gan laulībai ar Vitāliju nebija lemts ilgs mūžs, jo Verai drīz pēc kļūšanas par sievu pavērās karjeras iespējas, šī savienība vainagojās ar meitu Sonju. Kā vēsta dažādi mediji, Sonja šobrī dzīvo un mācās ASV. Mamma Vera visai bieži ciemojas pie savas atvases, kura "štatos" iedzīvojusies un jūtas kā zivs ūdenī. Dziedātājas atvasei ASV ne tikai izveidojies plašs draugu loks, bet viņa tur arī atradusi mīlestību un nodibinājusi attiecības. Sonjas puisi sauc Metjū Kanons. Tiek vēstīts, ka Brežņevas meita ir topošā modele. P...

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.