Ekskursija 301002

Saturs

Pārgājiena mērķu apraksts ………. 3
Organizēšanas posmi

MK noteikumi ………. 4
Pirms muzeja apmeklējuma pedagogam veicamie darbi ………. 4

Vispārīgs ekskursijas raksturojums ………. 6
Maršruts ………. 7
Ekskursijas plāns ………. 7
Izmantota literatūra un avoti ………. 8
Pielikumi ………. 9

Paskaidrojums: Tā kā prakse man bija Rīgas 63.vidusskolā, lai būtu reālais priekštats, es kā starts punktu paņemu skolas atrāšanas vietu.
Klase: 3.klasse
Objekts: Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs
Mērķis: Apvienot aktīvā laika pavadīšanu un iedvesmot skolēnus ar citu metodi zināšanu ieguvei, veicināt apmeklētāja vēlmi pētīt.
Ekskursijas metode: izzinoša (notiek apkartējas pasaules izzināšana)
Ekskursijas uzdevumi: Sākumskolas skolēniem muzejs piedāvā ekskursiju, kurā gūt pirmo priekšstatu par Brīvdabas muzeju, tradicionālo latviešu sētu. Tajās skolēni iepazīs kūti, klēti, pirti, riju, kā arī gūs priekšstatu par zemnieku sadzīvi un tradīcijām.
Organizēšanas posmi
MK noteikumi ekskursijas organizēšana
V. E...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Ārsta profesionālā ētikas raksturojums

Ar pārliecību var apgalvot, ka cilvēces rakstītās vēstures laikā un pasaulē, ārsta esamībai vienmēr ir tikusi piešķirta īpaša nozīmība. Cilvēki dodas pie ārsta, lai saņemtu

Working capital management

Rarely are firms started for reasons other than profit. In order to improve the effectiveness of their operations, businesses examine a variety of financial metrics.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.