Ēku dzīves cikls

Saturs
Ievads 3
1. Daudzdzīvokļu ēku būvniecības iecere, idejas izstrāde un attīstība 4
2. Būvniecība 6
3. Ēkas pieņemšana ekspluatācijā 9
4. Ēkas pārvaldīšana 11
5. Būves demontāža 13
Izmantotās literatūras un avotu saraksts 15
 
Ievads
Visiem zināmais psihologs Ā.Maslovs uzskatīja, ka „vajadzība ir iekšējā nepieciešamība pēc tā, bez kā cilvēks nevar iztikt.” Viņš visas cilvēka vajadzības iedalīja piecos līmeņos, kur par pamatvajadzību tika izvirzīta fizioloģisko vajadzību apmierināšana, piemēram, apmierinātas materiālās vajadzības: pārtika, apģērbs, mājsaimniecības tehnika, sava dzīvesvieta.[1]
Atskatoties Latvijas vēsturiskajā attīstībā, nākas secināt, ka pagājušā gadsimta notikumi veicināja, ka šī cilvēku pamatvajadzība pēc sava mājokļa noritēja ļoti strauji - lai nodrošinātu iedzīvotājus ar savu dzīvojamo platību, masveidā tika celtas tipveida daudzdzīvokļu mājas.
Saskaņā ar Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmas datiem Latvijā ir 361 tūkstotis dzīvojamo māju, no ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Valsts uzdevumi un funkcijas. 39.v.

Valsts uzdevums – pienākums, kurš jāveic valstij Valsts funkcija – darbība, ar kuru tiek veikts kāds konkrēts valsts uzdevums. Lielākā daļa par valsts uzdevumiem atzīst:

Iegūstiet piekļuvi visiem +5000 izpildītiem mācību darbiem.

Par 9.90 € jūs varat:
– Pārskatīt visas mūsu arhīvā pieejamās lapas.
– Lejuplādēt jebkurus 10 failus.

Piekļuve būs aktīva 24 stundas.

Jūs varat veikt maksājumu ar jebkuru bankas karti.

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.