ES fiskālā un monetārā politika pēc BREXIT

Uzdevums:  Jāuzraksta eseja par izmaiņām ES fiskālajā un monetārajā politikā un/vai ES ārpolitikā pēc Brexit (iekļaujot iespējamos izaicinājumus). Esejā obligāti jāizmanto doktrīna (liekot atsauces) un arī savas pamatotas domas. Apjoms (neskaitot izmantotās literatūras un avotu sarakstu) - 13.lpp. 
ES fiskālā un monetārā politika pēc BREXIT
IEVADS
Autore izvēlējās pētīt Brexit ietekmi uz Eiropas Savienību, jo tas var ietekmēt ikvienu Eiropas Savienības pilsoni un atstāt ilgstošas ​​sekas pasaules ekonomikai un politiskajai sfērā, kas padara šo tēmu neapšaubāmu gan tagad, gan nākotnē. Tematiskais pētījums tika sašaurināts, jo lielāka uzmanība tika pievērsta Brexit sekām Apvienotajā Karalistē, Latvijā un ES kopumā, atsevišķi neņemot vērā tas ietekmi uz citām valstīm. Breksit process ir sākts salīdzinoši nesen pēc referenduma 2016. gadā un notiks daudzus gadus, un tas ir ļoti aktuāls no šā brīža līdz šī procesa beigām.
Šī darba mērķis ir radīt iespējamos scenārijus, kas varētu notikt pēc ...

Pēc vienreizējā abonementa noformēšanas Jūs varēsiet:

Citi darbi šajā kategorijā

Majasdarbs.lv

Vai vēlies pasūtīt mācību darbu?

Cookie

Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes – tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai, kā arī iespējamai saziņai, ja kādā no lapā aizpildāmajām formām norādīsiet savu kontaktinformāciju.